:(

oliwkaagain
Użytkownik

Witam.Zakupiłam 2 podklady nr. 30 i 40 ale dowiedzialam sie ze bedzie on dla mnie za jsany i poprosiłam sprzedawce by mi wysłał podkład o numerach 40 i 50 i rowniez poprosilam o numer konta na ktory mam przelac pieniadze bo to moj pierwszy zakup i nie wiem co i jak:( Sprzedawca sie nie odpowiada na moje  wiadomosci... a teraz przyszla mi informacja ,ze musze zaplacic za towar do czwartku bo inaczej.... wiecie co... Jestem w kropce bo chce zaplacic i miec to juz z glowy ,ale nie wiem na jakie konto i ile mam zaplacic bo sprzedawca minie napisal ile mam za wszystko przelac wraz z przesylka :(

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Nie płacisz przelewem tylko i wyłącznie PayPal'em, bo w razie zaginięcia przesyłki serwis w żaden sposób nie pomoże i nie będzie możliwości odzyskania kasy to po pierwsze

po drugie Twój sprzedawca wysyła dwoma rodzajami wysyłek tańszą i niestety ginącą (first mail) to polski odpowiednik ekonomicznej, nie priorytetowej, nie poleconej, nie rejestrowanej

i drugą (priority mail) ona jest rejestrowana i z numerem do śledzenia

jesli wybierzesz 1 opcję zapłacisz około 17 dolarów

jesli drugą to zapłacisz dokładnie 29,38 dolarów

poza tym Twój sprzedawca ma napisane wyraźnie w aukcji, że zapłata tylko i wyłącznie przez

Co ja bym zrobił na Twoim miejscu, zapłacił tą droższą przesyłkę i spokojnie spał lub napisał do sprzedawcy, że rezygnuję z zakupu (dlatego, że wybrałem nie odpowiedni towar)

Co zrobisz to tylko zależy od Ciebie. Pozdrawiam

----------------------------------------------

nie odpowiadam na priva, brak czasu 🙂

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań