sprzedawca wycofał się z transakcji i chce zwrócić pieniądze czy należy mi się jakaś gratyfikacja np

Sprzedawca z USA wycofał się z transakcji i chce zwrócić mi pieniądze. Czy należy mi się jakaś gratyfikacja np. w związku z przewalutowaniem?

 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

If PayPal performed a currency conversion for your transaction and a refund is issued:

  • Within 1 day of the date of the original payment, PayPal’s transaction exchange rate (including our currency conversion fee) used at the time of the original payment will apply.
  • Beyond 1 day of the date of the original payment, PayPal’s transaction exchange rate (including our currency conversion fee) on the date of the refund will apply.

https://www.paypal.com/ca/smarthelp/article/How-do-I-request-a-refund-FAQ406?locale.x=en_CA#:~:text=....

Wahania walut nie sa znaczace chyba ze to byla duza suma. Na dwoje babka wrozyla...mozesz stracic ale mozesz i zyskac.

Zwrot powinien byc calej sumy. Zwrotu dokonuje Paypal i tak zapropnowal, mam nadzieje, sprzedawca. Jesli oczywiscie wplata byla przez Paypal....

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay