Wygrana aukcja

Kupilem na eBayu cos tam.W ofercie sprzedawcy był odbiór osobisty i podany kod.Napisalem do niego czy nie wyśle mi przesyłki poczta.Napisal że jak zapłacę to wyślę .Zapłaciłem i od dwóch dni nic do mnie nie odpisuje.Poprosilem o nr przesylki.Czekam i się zastanawiam kiedy odpisze.Od samego początku dziwnie się zachowuje.Nie odpisuje i nie odpowiada na żadne pytania.Nie wiem ile mam czekać.Na razie minęło dwa dni.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Może powinieneś zaczekać chwilę-niektórzy sprzedawcy na ebay robią inne rzeczy oprócz aktywności na ebay,np. pracują.Sprawdż czy nie został dodany nr przesyłki.Ogólnie jeśli nie jest to jakaś droga rzecz poczekaj trochę zanim zrobisz coś potencjalnie mogącego niesłusznie skrzywdzić sprzedawcę-czasy są niesprzyjające wysyłkom międzynarodowym,dużo problemów z VAT-ami i podatkami lokalnymi.Wielu sprzedawców nie obsługuje kont samodzielnie,np. miliony analfabetów z usa-założyła im to rodzina i nieregularnie przegląda,niemniej być może są uczciwi,chociaż trudno o to mieszkańców Ameryki Płn. podejrzewać.Warto poczekać-masz sporo czasu na rozpoczęcie sporu.

Jak tylko będziesz mógł otwórz spór na eBay że nie otrzymałeś przedmiotu. Nie zamykają dopóki nie otrzymasz zwrotu pieniędzy lub przedmiotu.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay