Listonosz zostawił przesyłki, które zostały obciązone

slimak84
Użytkownik

Witam,

 

zakupiłem dwa uzywane laptopy z USA. Po około tygodniu otrzymałem dwa zawiadomienia, że przesyłki zostały zatrzymane i muszę przedstawić wymagane dokumenty. Dokumenty przesłałem mailem i po kontakcie telefonicznym i mailowym otrzymałem informację, że przesyłki zostany dopuszczone do obrotu i przekazane Poczcie Polskiej. Listonosz powinien podczas doręczania przesyłek pobrać opłate w wysokości 655 zł (info z UC). Przysyłki po dwóch dniach zjawiły się u mnie w domu i pod moją nieobecnośąc odebrane przez Tata 🙂 Oczywiście Tato nic listonoszowi nie zapłacił. i tutaj moje pytanie: co w takiej sytuacji? Co stanie się z naliczoną opłatą? Czy muszę ja urgulować? Jeżeli tak to gdzie i w jaki sposób?

 

Jestm poczatkującym użytkownikiem eBaya więc będę wdzięczny za każdą informację.

 

Dziękuje i pozdrawiam!

Pokaż cały temat
slimak84
Użytkownik

Dziekuję za odpowiedzi. Oczywiście wszystko się zgadza, dzisiaj otrzymałem info z poczty z prośbą o kontakt. Co poiniwnem zrobic w tej sytuacji? Czy jest możliwość unikniecia płacenia? Kilka stówek, lepiej, żeby zostały w kieszeni.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań