Zaległa płatność

Witam, otóż 13 marca zakupiłem przedmiot i oczywiście zapłaciłem w systemie PayPal.

Sprzedawca otworzył sprawę o zaległą płatność za przedmiot 2PCS DS3231 AT24C32 IIC precision Real time clock module memory module Arduino. Przyczyną było nieotrzymanie płatności za ten przedmiot. A tego samego dnia tzn. 13 marca środki które zostały pobrane przez PayPal za zakupiony przedmiot zostały zwrócone z nieznanych mi przyczyn. A teraz jest otwarta sprawa o uregulowanie należności. Jak wybieram opcję zapłać teraz to pojawia się strona z komunikatem - Unfortunately, these items are not available. They may have been purchased already or the item listing has expired.

Po prostu brak odnośnika do zapłaty ?

Moje pytanie brzmi jak za to zapłacić bo chętnie bym zapłacił te 10zł i miał swięty spokój.

Bardzo proszę o pomoc.

Pokaż cały temat

Spróbuj zapłacić za ten przedmiot z poziomu My eBay > Purchase History na np. eBay.com . Jeśli tam także wystąpi błąd, kup jeszcze raz; w sprawie o zaległą płatność dla pierwszego zakupu napisz że wystąpił błąd > jeśli można załącz screenshota. Sprawa zostanie zamknięta, a sprzedawca odzyska prowizję. ebay być moze odnotuje w systemie, ze zdarza ci sie nie płacic, co jesli sie powtarza wiele razy moze skutkowac blokowaniem konta, choc w tym przypadku może to być błąd techniczny.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay