Czy płatność kartą (nie przez PayPal) będzie objęta programem ochrony kupujących?

Cześć.

Muszę zapłacić za zakupy w zagranicznym eBay. Mam do wyboru 2 sposoby płatności: 1. przez PayPal 2. kartą (nie przez PayPal). Jeżeli zapłacę w drugi sposób (kartą nie przez PayPal), to czy moje zakupy będą objęte programem ochrony kupujących?

Z góry dziękuję za pomoc.

Andrzej

Pokaż cały temat

Przepraszam, w poscie powyzej wkleil mi sie fragment odnosnie innego postu. Prosze zignorowac - jest nie na temat.

 

"Jaka to przesylka?  first class international czy ktoras z drozszych jak np. ekspresy czy prority medium lub large box?

 

 

moja przesylka (first class international) jest teraz w Arabii Saudyjskiej od 2 tygodni a byla w Warszawie, wyslana z USA

 

Przypadki takie zdarzaja sie, niestety, dosc czesto: USA - Warszawa - Brazylia - USA (Miami) - Warszawa

lub USA  - Warszawa - Gabon - Warszawa lub USA - Nigeria - Warszawa - Niemcy - Chicago - Warszawa

 

Niestety poczta USA nie przyjmuje reklamacji na first class lub flat rate small box czy small envelope wiec nic z tym nie robia .

 

Poczekaj (moja przez Brazylie szla miesiac) ale nie przegap terminu otwarcia sporu

 

Na poczcie nic nie wiedza albo nie chca powiedziec - sadze ze wadliwie skanuja w sortowni i rozsylaja przesylki zamiast wewnatrz kraju gdzies w swiat."

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań