Ściema, że niby ktoś podszywa się pod sprzedawce...

Od jakiegoś czasu szukam niedrogiego smartfona, juz 2 razy kupiłłam na różnych aukcjach przez "kup teraz" i po 2 dniach przychodza mi takie maile:

Ostatnio brałeś(aś) udział w transakcji dotyczącej następującego przedmiotu:  
273291331179 - 6.0'' Elephone C1 Max UNLOCKED Android 7.0 4G Smartphone 32GB Quad Core BLACK

Chcemy poinformować Cię, że do konta tego sprzedawcy mogła uzyskać dostęp nieuprawniona osoba trzecia, aby wystawić ten przedmiot na aukcję. Wspomniana aukcja została zatem usunięta, a transakcja — anulowana. Prosimy o podjęcie następujących działań:

Jeśli zapłaciłeś(łaś) już za przedmiot:
- Bezzwłocznie skontaktuj się z administratorem użytej formy płatności, aby poprosić o zwrot pieniędzy.

Jeśli nie zapłaciłeś(łaś) jeszcze za przedmiot:
- Uznaj tę transakcję za anulowaną i nie wysyłaj płatności.

Zapewniamy, że Twoje konto jest bezpieczne i wspomniana osoba trzecia nie uzyskała do niego dostępu. eBay nie ustaje poza tym w wysiłkach, aby zawsze zapewniać bezpieczeństwo kontom naszych użytkowników. Dowiedz się więcej o metodach ochrony konta pod adresem:
http://pages.ebay.pl/help/account/protecting.html

Dziękujemy,

eBay

 

Raz zapłaciłam od razu i forsę zwrócili a drugi raz chciałam wstrzymac się z płatnością...i dobrze bo po 2 dniach przszedł znowu taki mail z informacją, że rzekomo ktos się podszywa pod konto sprzedawcy.

Czy nic nie można z tym zrobic? Jeśli kupiłam i zapłaciłam to chcę otrzymać dany przedmiot

 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Ceny smartfonow, ja ki innych przedmiotow,sa raczej znane wiec jesli cos jest wycenione atrakcyjnie (podejrzanie) nisko to lepiej poczekac. Sprzedajacy zanim ustala cene sprawdzaja Ebay wiec jesli sa uczciwi to wystawia za taka sama lub lekko niza cene. Inni to szukajacy naiwnych

 

 

If it Sounds Too Good to Be True, it Probably Is

 

Jesli cos wyglada nieprawdziwie to takim jest.