Oszukany przez sprzedawce German Only

Zostałem oszukany przez nieuczciwego sprzedawce z Ebay o nazwie German only z USA .Kupiłem przedmiot (Blok silnika który składa się z dwóch części górna i dolna) na zdjęciach aukcji jest komplet , otrzymałem tylko górną część bloku , niestety byłem na wakacjach i minęło 30 dni i gdy poinformowałem Sprzedawcę  o tym że otrzymałem połowę bloku odpowiedział że przeprasza za zaistniałą sytuację i że dośle brakującą część .Po paru dniach odpisał że nie posiada brakującej części bloku , gdy zgłosiłem zwrot części z powodu niezgodności użytkownik GermanOnly odrzucił zwrot z powodu upłynięcia 30dni od daty zakupu.Nie mogę teraz nawet wystawić nieuczciwemu sprzedawcy komentarza i nie mogę odzyskać pieniędzy .Zostałem oszukany.Ponadto nieuczciwy Sprzedawca ogłasza nadal ten sam blok silnika na kolejnej aukcji!.Dlaczego  eBay pozwala na takie zachowanie ?.Proszę o pomoc

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

bylo juz 60 dni. pewnie zmienili ponownie na 30 ale sprobuj otworzyc spor. jesli nie to jesli placiles karta (bardzo pomaga w sporach) to zakwestionuj tranaskcje u karty.

Poniżej jest odpowiedź na pańskie pytanie. Generalnie to wyścig z czasem.

Wpisać frazę "przedmiot niezgodny z opisem" w wyszukiwarce jeśli poniższy link nie zadziała.

https://ocsnext.ebay.pl/ocs/sr

Trzeba oficjalnie otworzyć sprawę na eBay. Nic innego nie zadziała, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay