Brak ochrony zakupu - platnosc PayPal

Witam, chce na prosbe przyjaciela kupic mu ksiazke z USA, tyle, ze po pierwsze nie podany jest stan przedmiotu, po drugie, sprzedawca nie przyjmuje zwrotow, po trzecie, platnosc jest Paypal ale na dole jest informacja ze zakup nie jest objety ochrona...

Jest sens kupowac cos takiego?

W ogole myslalam do tej pory ze placac PayPal ochrona jest automatyczna i jesli nie otrzymam przedmiotu, dostaje zwrot gotowki.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

Ochrona zakupów w PAYPAL to fikcja. To tylko chwyt propagandowy. Robią absolutnie wszystko aby zniechęcić i utrudnić kupującemu domaganie się zwrotu pieniędzy. W moim przypadku zapłaciłam za dwie a otrzymałam tylko jedną rzecz. Kazali odesłać tę którą otrzymałam i zwrócą pieniądze i co? Guzik stwierdzili że sprzedający pzresyłki nie otrzymał, co było kłamstwem. i zamknęli sprawę stwierdzając,żebym sama sobie zalatwiała ze sprzedawcą. PAYPAL to oszukańcza i kłamliwa firma! Radzę wszystkim aby sie głęboko zastanowili przed skorzystaniem z ich usług bo mogą sobie narobić kłopotów i dodatkowych kosztów

Dziękuję za odpowiedź, nie wiedziałam, że można podać linka.

To ta aukcja: http://www.ebay.pl/itm/140534680719?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648#ht_735wt_905

Koledze zależy na książce, jednak boję się ją kupić.

Prawdopodobnie sprzedawca nie spelnia warunkow.

Poprosimy o link to moze da sie cos wydedukowac lub mozna zapytac sprzedawce o co chodzi.

konkretnie jest widoczne zdanie

"Ochrona kupujących w systemie PayPal niedostępna."

😮

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay