zapłata paypalem do chin

1717maryjane
Użytkownik
witam mam pytanie czy można płacić przez paypal na konta paypal w chinach?? bo jeden chinczyk mówi że to jakiś inny paypal ?? nie bardzo w to wierze no al ejakies ograniczenia moze i są kto wie,wiadomo komus coś o tym??

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (7)

Odpowiedzi (7)

ponoc nie moga wyplacac z paypala kasy
1717maryjane
Użytkownik
kurcze nikt nie chce przyjmowac mam pytanie ,czy jezei cos kupie i zapłace przez paypal on nie przyjmie to moge smiało wymagac od niego przyjecia tej wpłaty jako formy płatności jaka oferuje w aukcji to chyba jest wiażace?? a może oni maja jakies ogromne opłaty za przyjecie płatności lub wysyłki na konto potem i kto wie czy tego rząd chin ni ekontroluje wiadomo obca inwestor a tam wkoncu komuna ,tyle co wiem to tam wszystko chinczycy kontroluja zwłąszcza winternecie i zwłaszcza obce serwisy czy moge miec racje czy to fantazja??
pomorzanin
Użytkownik
bargaintocatch
Użytkownik
W Chinach udostepniony jest PayPal w pelnej wersjii. Smialo mozna placic PayPalem i reklamowac w przypadku - przekretu .
meryibra
Użytkownik
Chińczycy mają własna sytone PP, więc wygląda, że mają pełną wersję, ale diabli wiedzą, może mają jakieś wewnętrzne ograniczenia. Z tej chińskiej strony oczywiście nic się nie można dowiedzieć, bo jast pisana "robaczkami". Spróbuj napisać do PayPala - nic innego nie przychodzi mi do głowy 😞
meryibra
Użytkownik
Być może chiński PayPal funkcjonuje tak samo jak nasz, tzn. nie ma możliwości wpłaty? Na stronie PP jest gdzieś informacja o tym, w których krajach funkcjonuje "pełna wersja", a w których "ograniczona"
1717maryjane
Użytkownik
plis help albo chociaz jakiślink z opisanym takim tematem?? cholera chinczycy albo mówią że si enie da albo nie pzedstawiają tej formy jako dostępnej choc ja oferują. czy paypal proawdzi jakieś statystyki albo monitoruje gdzie kto wysyła te pieniadze i za co ??czemu tak tetog unikaja??
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań