zakup z mojego konta a zapłata paypal z innego konta

Witam ! Mam taką sprawę. Zakupiłem na ebay od angielskiej wytwórni muzycznej Earache Records (sprzedający earacherecordsuk) płytę cd. Jako, że nie posiadam Paypal zapłata poszła 12.01.2010 z konta mojego kolegi z odpowiednimi informacjami co to za płatność, za co i gdzie ma zostać wysłana płyta). Przelew został odebrany ale do tej pory nie otrzymałem płyty. Na żadne maile nie ma odpowiedzi. Jedyna odpowiedz jaką otrzymałem to adres paypal o który poprosiłem na przelew. Co w takiej sytuacji zrobić? Proszę o rady.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

kolega powinien otworzyc spor na Paypalu w ciagu 45 dni od zakonczenia aukcji. Jesli to nie pomoze - otworz spor na Ebay - masz na to 60 dni od zakonczenia aukcji
"Gdybym się zainteresował" właśnie interesowałem się na bieżąco ale kilkanaście moich maili do dzisiaj pozostało bez odpowiedzi. Na kopercie jest pieczątka, której nie da się odczytać. W międzyczasie zdążyłem otrzymać zakupione towary z zachodniego wybrzeża USA, Kanady i Malezji, które przyszły max po 12 dniach roboczych.
gina_gm
Użytkownik
Nie, to nie skandal, sprzedajacy nie ma wplywu na dzialanie firmy przysylajacej lub na pogode. Gdybys sie zainterowal, to wiedzialbys, ze przesylki z UK wyslane w tym terminie mialy opoznienia. I za te opoznienia nie byli odpowiedzialni sprzedawcy, lecz warunki atmosferyczne. Sprawdziles date wyslania? To jest to za co odpowiada sprzedawca.
OK jakby sprzedawca czytał w moich myślach. Dzisiaj otrzymałem płyty. Swoją drogą to skandal aby przesyłka z UK szła jeden miesiąc.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań