paypal

iwonaszk
Użytkownik
kto to jest 1717maryjane. prosze o adres e-mail. ty chyba wszystko wiesz o paypalu.
Pokaż cały temat
1717maryjane
Użytkownik
witam to ja wodpowiedzi na pytanie wcale nie wiem duzo o paypalu wiekszośc do sa moje domysły i według mojego mniemania logiczn eskojarzenia moje które często jednak sie sprawdzaja acz nie we wszystkim po za tym ostanimi czasy troche buszowałem po stronach amerykanskich i nie tylko czytając o paypalu i to wcale niepochlebne opinie wrecz wyszło ze to złodzieje naciagcze propagujący fałszywą teorie że oni są darmowi a wrzeczywistosci tracisz duz aczęsc nawet 20% ceny towaru a to z darmowoscia ni ema nic wspólnego aczkolwiek dla pewnych osób które mają odpowiednio skonfigurowane konta i są z krajów starej uni przyjumja płatnosci nie z karty kredytowej i par einnych szczegóło paypal jest znakomity fak tdla innych jużinczej po krótce to jest tak według mojego zdani atylko i wyłacznie: przykładowo payPal ma 100cech z czego 95 przemawia na ich korzyśc aczkolwiek te 5cech negatywnch które zostaja dotycza najwazniejszych kwesti paypala finasowych zktórcyh mają najwieksze zyski polityka amerykanców wejdz se na amerykanskie strony znajdziesz mnóstwo stron zopisem jak to paypal okradl ich zpieniedzy ale ocene zostawiam internautom ja szczerz epowiem że paypal mi lepiej słuzył kiedy miałem go zarejestrowane na amerykanskim i na dane jakiegos przypadkowego amerykanina i korzystałem z niego z małych sum ,przelwy przy duzych kwotach przynajmiej wedle ćzesci amerykanów sa juz niebezpieczne jednak znów powtarzam ni emi to oceniac ja powoli trace zaufanie do paypala ale czekam na wiecej tranzakcji przez nie oraz na reakcje zespołu paypal n amoj ee-maile dotycząc emojego konta jeszcze za szybko by oceniac dajmy im szanse wykazac sie podsumowuja cjeszcze raz dla pewnych grup osób paypal to zbawienie i tylko na tym zyskuja dl ainnych to tylko strtata kasy bo zanim ta kasa dojdzi ena nasze polskie konta to 1/5 sumy tracimy to jest ta darmowośc i łaska amerykancow zeby nam paypala dało 3 razy lepiej wychodze na odbiorze płatności przez moneybookers tam jest jedn aopłata bez zadnych kłamstw z przewalutowaniami opłatami za coś tam a i jeswzcze za cos tam no i ostania kwestia w dobie internetu i przelewów elektroniczcnyh propozycj apaypala że przelew idzie 5-do 7 dni to jest kpina poprostu oni sobie w tym okresie trzymaja pieniadze od ludzi i jeszcze na procentach zarabiaja trzymając te pieniadze do konta a przelew 7 dni to nawe z mozambiku nie idzie kiedyś jeden uzytkownik z keni ode mnie kupowal produkt przelew trwał 2 dni ,2 dni a wielki pay7pal ma 7 dni ,przy czym jawnie okłamuja swoich uzytkowników ze to win abanków z eto zalęzy od banków jakie mają zasady co za bzdura szybciej to nawet banki n akaukazie chiodż ai na białorusi albo w korei pólnocnej . krótko mówiąc paypal to przydatne urzadzeni ejednak ni ekoniecznie dla Polaków (już od dawna wiadomo ż emaerykanie robia w balona Polaków na kazdym kroku i wkjazdym interesie nikt temu nie zaprzeczy bo przykładów jest tysiące,no al eto normalne ze nas oszukuja przyzwyczaięm sie no al ena taką skale) wmawiają ludziom z ejest to świetny system darmowy z apłaceni ei przyjmowanie płatności ich reklamy wyglądajuą i dajapoczycie3 że sa praktycznie darmowi wszedzie wszystko FREE pize w rzeczywistosci tracimy 10-do 20% wartosci towaru ,przewalutowuja bez naszej wiedzy naliczająukryte koszty ,a na pieniadze czekamy 7 dni przy czym oni dodatkowo jeszcze zarabiaja na procentach za trzymani etej kasy n akoncie i gdzie tu korzysci dl apolskiego uzytkownika ???????????? dwa razy taniej wyniósl by mnie zaproponowanie kupujacemu p[rzelew przez bank transfer oni tam na zachodzie za to grosz epłaca np . wholand chyba niecąłe 0,5 euro a my np ludzi ewinteligo0 płaca 12zl za przyjecie a wmbanku ozł cvzyli polaka wynosi to 12zł lub za darmo wm banku i operacj atrwa maks 3 dni a w paypalu tracimy 2,5 za przewalutowanie 5zl z awysłąnie kasy n apolskiie konto czekamy na nią nawet 7dni i w czym w takim razi epaypal jest taki dobry ????????????????????????????????????????????????????????????
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań