odbior platnosci z PayPal

yaros34przemyslaw
Użytkownik
witam. mam pytanie bo jestem poczatkujacym w tym serwisie a chodzi mi o ten PayPal.jak kupujacy zaplaci za przedmiot PayPalem to kiedy PayPal przelewa na moje konto i czy to firma zaufana

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

jesli chcesz przelać pieniądze na PayPal to wcześniej musisz dodać rachunek bankowy, a robisz to tak wchodzisz w PayPal nast. zakładka profil a nast. dodaj lub usuń konto bankowe ale zanim do wypłaty dojdzie PayPal będzie chciał Cię zweryfikować czy podane to konto, które im podałeś rzeczywiście należy do Ciebie, oni Ci przyślą dwie niewielkie kwoty poniżej 1 zeta, wpiszesz w odpowiednim miejscu i będziesz mógł do woli wypłacać. Pytasz się czy to zaufana firma, tak zaufana. Takie jest moje zdanie, oczywiście ten kto się choć raz się przejechał napisze, że nie. Ale ja sobie nie wyobrażam, aby kupujący nie płacili paypalem. Ja honoruję tylko PayPal i nie narzekam i jeszcze się nie zawiodłem, choć miesięcznie tracę na prowizjach pobieranych przez tą firmę około 400-700 zł A tak wogule to nie to forum, następnym razem zadawaj pytanie na forum PayPal. Ale, że jesteś nowy, bo widać to OK ------------------- Jak będziesz chciał coś wiedzieć to pisz na forum, nie pisz mi na priva, bo ze względu na swoją sprzedaż, brakuje mi czasu
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań