Zwrot pieniędzy przez sprzedajacego a koszty wysyłki

nikiya78
Użytkownik
Prawie dwa miesiace temu kupiłam przedmiot i zapłaciłam za niego PayPalem. Paczka nie dotarła do mnie, mailowanie na ten temat ze sprzedającym nic nie dawało. Otworzyłam spór i poskutkowało od razu - paczka podobno w tym samym dniu została zwrócona do sprzedającego (choc nie mam pewnosci, czy w ogóle została wysłana). Zażądałam zwrotu pieniędzy, sprzedajacy sie zgodził je oddac, ale tylko za przedmiot, bez kosztów wysyłki, a dodatkowo kwota ma zostać pomniejszona o prowizję eBay i prowizję PayPal. Strasznie mnie to wnerwiło, o ile koszty wysyłki jestem w stanie przeżyc albo negocjowac ze sprzedawcą podzielenie sie nimi pól na pół, to dlaczego ma mi odtrącać prowizje, które to on zapłacił? Bo kto na tym wyjdzie na minusie - ja - przedmiotu nie mam, stracę kaske za wysyłke i jesczze dodatkowe prowizje. Jakie stanowisko zając, czego sie domagać? Ile te prowzije procentowo mogą wynosić? Poradźcie cosik, bardzo proszę:)
Pokaż cały temat
elisesloot
Użytkownik
chinese honest website http://www.elertrade.com he is my old customer,and he will give you a satisfied answer.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań