Zbyt duza cena za wysylke

8syndrom6
Użytkownik
Witam, kupilem 3 plyty winylowe w aukcji, kazda po 0,99p. Koszt z wysylka mnie przerazil bo wyszlo prawie 11 funtow (wysylka w UK). No ok, pomyslalem ze dostane pewnie super bezpieczna i szybka przesylke. Okazalo sie ze dostalem plyty w jakims foliowym worku. Na znaczku cena za wysylke 2,36 funta + dajmy na to 1-2 funty za wysylke, niech bedzie w sumie 5 funtow za wysylke. Napisalem do sprzedajacego ze oczekuje zwrotu za zbyt duzy koszt wysylki poniewaz na pewno tyle nie kosztowala. Na to sprzedajacy ze to normalne ze tak sie robi i wszystko w porzadku ze sobie tyle policzyl za wysylke. Cos tu dla mnie jest nie tego. Czy ktos mi moze powiedziec czy moge w ogole cokolwiek zrobic w tej sprawie? Pozdrawiam, Piotr

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

8syndrom6
Użytkownik
chyba wlasnie takie jak napisal ten jegomosc tzn, jesli ktos kupil cos taniej to trzeba mu dos*ac takie koszty wysylki zeby sobie odbic. Zenada
możesz w tej sprawie napisać do serwisu, możesz też wystawic odpowiedni komentarz, innego niż pozytywny nie otrzymasz a na przyszłość pytaj się sprzedającego przed zakupem, bo u panują inne zasady niż na alledrogo
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay