Zły adres wysyłki

Kupiłem przedmiot na ebay.com. Koleś był z ameryki i adres do wysyłki z Paypala też był amerykański tylko na końcu było Poland zamiast US bo nie można zmieniać kraju jak ma się polskie konto. Wysłałem kolesiowi maila bo zalicytownaiu żeby nie patrzył na Poland. Tydzień temu dostałem tracking number. Przed wczoraj patrze a ostatni wpis jest, że paczka przyleciała do Polski. I teraz nie wiem co się z nią dzieje. W ogóle jak to wysłali? Nie widzieli, że tam jest New York? Już nie wiem co robić i do kogo się zwrócić? Label/Receipt Number: CJ28 9011 740U S

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (8)

Odpowiedzi (8)

Hej a nie wiesz może co w przypadku gdy kupujący podał zły adres do wysyłki, czy przesyłka wróci do nadawcy (sprzedającego) żeby mógł ją ponownie wysłać czy nie?

Zapłaciłem za przesyłkę do US. ale to amerykanie... koleś odpisał że jak przesyłka wróci to prześle na dobry adres. oni nie znają geografii. Raz koleś z Los angeles sie pytał które to w adresie miasto a było BROOKLYN, NEW YORK.
iwawu
Użytkownik
Dlatego oni tworzą idealnie działające systemy a my wymyślamy jak je naprawiać kiedy przestają idealnie albo działać.
Sprawdź ten numer na stronie www.pocztex.pl, to zobaczysz co się wyświetla.
iwawu
Użytkownik
Pytanie za 100 pktów: za jaką przesyłkę zapłaciłeś-do US czy reszta świata? Jeśli do US i wysłali do Polski to są przykościelną organizacją charytatywną a od ludzi z ideą nie należy wymagać znajomości geografii;)))))
wysłał na adres: ulica xxxx New York POLAND
Label/Receipt Number: CJ28 9011 740U S Detailed Results: Bullet Origin Post is Preparing Shipment Bullet Arrived Abroad, August 02, 2008, 3:27 pm, POLAND Bullet International Dispatch, July 30, 2008, 4:26 pm, LOS ANGELES Bullet Electronic Shipping Info Received, July 29, 2008
wstawilem numer na www.usps.com i wyswietla sie ze jeszcze nie wyslali... Jesli jednak jest w Polsce to cos zle zaznaczyles lub Paypal nie przyjal zmiany adresu. Najlepiej w takim wypadku wpisywac adres w miejscu na korespondencje i zaznaczyc ze adres Paypala nie jest potrzebny. Dobrze jest zapytac sprzedawce czy wysle na taki adres bo niektorzy wysylaja tylko i wylacznie na ten z Paypala. Zapytaj sprzedwace na jaki adres wyslal
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań