Wygrałem licytacje, sprzedający oznajmił mi ze nie przeda mi tego przedmiot

marcinf82
Użytkownik
Witam. Witam, wygrałem licytację przedmiotu,a sprzedający wysyła mi e-mail poza serwisem eBay że nie sprzeda mi tego przedmiotu za wylicytowana kwote i proponuje kwote dwa razy wyrzsza od wylicytowanej. Co mam zrobic w takiej sytuacji, chcem zaplacic za przedmiot za posrednictwem systemu paypal i otrzymac przedmiot ktory wygralem na akucji. W regulaminie jest wzmiana że kupując przedmiot poprzez kup teraz albo licytacje zostaje zawarta umowa pomiedzy sprzedajacym a kupującym, skoro sprzedający odrazu na poczatku oznajmia że nie dotrzyma tej umowy co mam w takiej sytuacji zrobic. Przez właśnie takie osoby eBay ma negatywną opinie i jest mało popularny, prosiłbym o interwencje lub jakieś wyjaśnienia.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Zapłać tyle ile masz zapłacic i tyle.Ponadto jeśli nie dostaniesz przedmiotu zgłoś sprawe do administracji Ebay oraz otwórz spór na Paypa.
to, że on nie ma konta na PP to cie gie za przeproszeniem obchodzi, jedno co możesz zrobić to wystawić nega, o zwrotnego się nie musisz bać, bo sprzedawcy wystawiają tylko pozytywy i żadne inne 😄
marcinf82
Użytkownik
Sprzedający nie ma konta na paypalu i oznajmi mi juz 2 razy ze nie sprzeda mi tego przedmiotu za taka cena jaka wylicytowalem. W związku ze umowa nie została dotrzymana, mimo to ze prosiłem sprzedawce o jej dotrzymanie, sprawę postaram sie rozwiązać na drodze sądowej. Dzieci nie powiny sie bawić w internecie. Handel to handel , ten elektoroniczny tez jest regulowany odpowiednimi przepisami prawnymi. Pozdrawiam i dzieki za rady.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań