Spór Zaległa płatność

joasia.aaa
Użytkownik
Witam. Ponad miesiąc temu kupiłam grę telewizyjną z UK.Poprosiłam o podanie kosztów całkowitych,po czym zapłaciłam podaną kwotę przez PayPal.Czekałam prawie miesiąc, wysyłając co jakiś czas pytania do sprzedającego (bez odpowiedzi).W niedzielę otrzymałam inf z Paypal o odesłaniu wpłaty(sprzedający dopisał, że koszt wysłania jest dużo wyższy, a mój adres niezweryfikowany) oraz inf. z eBay: "Sprzedający poinformował nas, że wspólnie zrezygnowaliście z realizacji tej transakcji (np. spór wynikał z nieporozumienia lub zwracasz przedmiot w zamian za zwrot pieniędzy), i zażądał od serwisu eBay zwrotu poniesionych opłat. " Sprzedający podał powód: "We have both agreed not to complete the transaction. Buyer actions reported by seller: The buyer wants shipment to an unconfirmed address." Kupowałam już w UK bez problemu,jak sprawdzić weryfikację dresu, czy zgoda na zakończenie rozpoczętego sporu jakoś wpłynie na moje konto w ebay?Mam ograniczony dostęp do internetu i nie mogę przeszukać forum, dlatego proszę o jasną odpowiedź.Dziękuję.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

nie, nie wplynie. Po prostu dogadaliscie sie bez potzeby ingerencji Ebay co dobrze o tobie swiadczy.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań