Skarga na sprzedawcę

Dzięń Dobry

Chciałam opisać co zaistniało po odesłaniu Kurtki

Dnień w którym otrzymałam kurtkę ,z Abay  była ładna ale spodziewałam się że futerko które są obszyte boki  i kaptur będzie również w środku i będzie gruba .

Kurtkę zakupiłam dla chorej siostry  więc zdecydowaliśmy ją odesłać z powrotem do sprzedającego i go przeprosić że nam nie odpowiada  , napisałam również o pomoc Ebay i bardzo jestem 'wdzieczny' za tak szybką pomoc ,za te zwócone pieniądze może siostra coś innego zamówić  ,jestem zadowolona że istnieje taka firma jak Ebay i możemy sobie zamawiać różne Artykuły.

w zamian tego otrzymałam dziśiaj kiedy otworzylam komputer zobaczyłam niewiarygodną wiadomość od Sprzedawcy ,który mi ubliża

tylko nie wiem za co!  nic mu nie zrobiłam przesyłam tą wiadomość od sprzedawcy ,mam nadzieję że Państwo wyciągniecie jakieś ,

konsekwencje że nie ujdzie mu to na sucho na pewno Nie jestem jedyną klientką której na ubliżał.

Oczywiście zgłosiłam takie wpisy od strony sprzedającego na Policję.

Good morning

I wanted to describe what happened after sending away Jacket

Days in which I received a jacket, with Abay she was pretty but I expected that the fur which is hemmed sides and the hood will also be in the middle and will be thick.

I bought the jacket for my sick sister, so we decided to send her back to the seller and apologize for not answering us, I also wrote Ebay for help and I'm very grateful for such a quick help, I can gladly order something for this money. there is a company like Ebay and we can order different Articles.

in return, I received today when I opened the computer I saw an incredible message from the Seller who insults me

I just do not know what for! I did not do anything to him, I am sending this message from the seller, I hope that you will pull out some,

the consequences that he will not get away with it for sure for sure I'm not the only client whom he insulted.

Of course, I reported such entries from the seller's website to the police.

Sincerely;
Ewa

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań