Rejestracja

lukweg
Użytkownik
witam wypelnilem wszystkie dane potrzebne do rejestracji na ebay.de , ale choc wpisujac dane Land=Polen a po wcisnieciu Weiter wyswietla sie ze list zostanie wyslany do niemiec. wiec nie moge byc zweryfikowany czy co??

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

i wiem z Allegro ze wielu Polakow w ten sposob zarejestrowalo sie na Ebay.de - jako listy dostali. Czy jeszcze mozna - nie wiem. Wpisz Polen jako kraj.
kiko307
Użytkownik
Witam, ja nie miałem żadnych problemów z zarejestrowaniem się na niemieckim ebayu. Po czterech dniach przyszedł list z kodem aktywacyjnym i tyle. Pozdrawiam
gebmusic
Użytkownik
Witam! Z tego co zaobserwowałam, należy zapomnieć o Allegro i zasadach tam obowiązujących! Tutaj nie ma wysyłania listu, ani weryfikacji danych, ani kodu! Po wypełnieniu formularza (UWAGA! Najważniejsze jest podanie aktualnego adresue-mail) i uzyskaniu jakiejkolwiek dziwnej, wskazującej na nieudana rejestrację odpowiedzi, typu: "przykro nam system... itd, itp, " , należy zalogować się na swojej poczcie, otworzyć wiadomośc od ebay, powinno znależć się tam łącze, wraz z nr. którego wpisanie kończy rejestracje. Ja zasugerowana Allegro, "nieudanie" zarejestrowałam się z 8 razy! Gdy po paru godzinach zajrzałam do swojej poczty nie mogłam sobie przypomnieć haseł i loginów, których użyłam w kilku pozornie nieudanych rejestracjach. Dalej już wszystko było ok!
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań