podejrzewam oszustwo

zbihaj
Użytkownik
Wygrałem licytację nr 5779093462 - dysk Seagate 160 GB Barracuda 7200.7. Po wygranej skontaktowałem się mailem z as-netx@tlen.pl i poprosiłem o dane do przelewu. Otrzymałem maila z danymi: Adam Kamionka, ul.Wiosny Ludów 32, Nowy Sącz i konto internetowe w PKO BP SA Inteligo 50 1020 5558 1111 1184 5490 0052. Na aukcji była podana lokalizacja Szamotuły. Ponieważ p.Adam ma zerowe konto, podchodzę do danych z nieufnością (wylicytowana cena, 240 zł, jest dość niska jak za taki dysk). Prosiłem w następnym swoim mailu o telefon kontaktowy, ale nie dostałem odpowiedzi. W związku z tym zadzwoniłem do informacji telefonicznej i poinformowano mnie, że w Nowym Sączu w ogóle nie ma ulicy Wiosny Ludów i w bazie nie ma nazwiska Kamionka. W związku z tym uważam, że mam prawo wstrzymać się z przelewem na konto (a tylko taka opcja była na aukcji). Proszę o informację i poradę, co mam z tym "fantem" zrobić. Pozdrawiam :), Zbyszek Hajkowski, ul. Rydla 46/57, 70-783 Szczecin, tel. 091 462 79 78, kom.609 243 676
Pokaż cały temat
szajbon
Użytkownik
na innych postach znajdziecie odopowiedź jak mnie arty5ta oszukał! Mimo wszystko przypomne wszystko, bo sam tego postu nie moge znaleźć gdzie to pisałem. Więc było tak: W zestawie bylo napisane, że jest oryginalne pudełko itd. OKAZAŁO SIĘ, ŻE W ORYGINALNYM PUDEŁKU NIE BYŁO ANI PŁYTY CD DO TELEFONU ANI INSTRUKCJI! Płyta cd by jeszcze uszła ale INSTRUKCJA? Może TELEFON JEST KRADZIONY? Przyznam, że na aukcji nie było nic napisane, że jest instrukcja ale to chyba oczywiste, że jak jest oryginalne pudelko to jest też instrukcja! Na dodatek napisał na aukcji, że jest gwarancja od lutego (na 12 miesięcy). Zapytałem co z gwarancją na 12 miesięcy. Napisał mi, że jak mi sie coś zepsuje to mam iść do serwisu motoroli i mi naprawią. Oczywiście wtedy wiadomo, że bede musiał za naprawe płacić 😕 . Następnie zablokował mnie na gg. W czasie rozmowy przez telefon rozłączyl się kiedy ja coś mówiłem! SKANDAL! Oczywiście tak postępuj bo wie, że na EBAY.PL nie ma się czego bać bo adminów nie ma! Każdy na ebayu to wie! Czy to jest mało argumentów? http://swistak.pl/p/18009/ http://swistak.pl/p/18009/ ZAPRASZAM I POZDRAWIAM!
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań