OPCJE, ZASADY, BEZPIECZEŃSTWO

optimus_ps
Użytkownik
eBay w Polsce wydaje się beznadziejny, mam kilka poważnych zastrzeżeń i budzących niepokój pytań, otóż: 1. Dlaczego nie ma weryfikacji danych ? Ja się nie odważe tu nic sprzedać dopóki nie będzie pełnej weryfikacji danych - list z kodem aktywacyjnym przychodzącym do domu Pocztą Polską (bądź kurierem, albo "w zębach" pracownika eBay). 2. Dlaczego nie ma możliwości ustawienia opcji KUP TERAZ ? A jeśli jest to ciekawe gdzie bo niestety widzę jej poważny brak. 3. Jak sprawdzić co oznaczają poszczególne ikonki ? Na Allegro wystarczy w takową kliknąć a tu - BRAK! 4. Jak zadać pytanie nie na forum a administratorom ? Nie widzę żadnej takiej opcji. 5. Jak ustawić wiadomość którą otrzyma kupujący (numer konta i te sprawy) ? Oczywiście opcji brak. Dlaczego potentat światowy robi w Polsce gówno - chce przeskoczyć Allegro po takim cieniutkim wejściu ? Przecież dziś jest to beznadziejne - nastepne moje odwiedziny za miesiąc - jeśli na moje pytania nie będzie odpowiedzi, nic sie nie zmieni z błedów jakie wykazałem to kończę eBay tak samo jak zacząłem - bez entuzjazmu.
Pokaż cały temat
www_guarana_pl
Użytkownik
1. Dlaczego nie ma weryfikacji danych ? Ja się nie odważe tu nic sprzedać dopóki nie będzie pełnej weryfikacji danych - list z kodem aktywacyjnym przychodzącym do domu Pocztą Polską (bądź kurierem, albo "w zębach" pracownika eBay). --- kochany , ebay to nie alergio to jest kolos 70 000 000 klientow alegro 2 000 000, tu niema zarty 2. Dlaczego nie ma możliwości ustawienia opcji KUP TERAZ ? A jeśli jest to ciekawe gdzie bo niestety widzę jej poważny brak. po 10 komentarza sie pojawy kup teraz 3. Jak sprawdzić co oznaczają poszczególne ikonki ? Na Allegro wystarczy w takową kliknąć a tu - BRAK! ---- w pomocy : http://www.ebay.pl/help?page=helpStars 4. Jak zadać pytanie nie na forum a administratorom ? Nie widzę żadnej takiej opcji. ------ nie wiem 5. Jak ustawić wiadomość którą otrzyma kupujący (numer konta i te sprawy) ? Oczywiście opcji brak. --- bedzie
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań