Pytanie odnośnie wysyłki z Polski do .....

Witam sznownych Ebayowców :) Mam pytanie czy opcja wysyłki na cały świat za pośrednictwem Poczty polskiej to dobry pomysł. Poczta Polska oferuje wysyłkę Poleconym Expresem na cały świat ale nie mam pojęcia ile taka paczka może iśc na przykład do Japonii. Wysyłał ktoś może ?? Nie chcę negatywa nie z mojej winy i proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

malou0504
Użytkownik
Witam, Przepraszam ze tak pozno odpowiadam i problem pewnie rozwiazany ale chcialabym podzielic sie doswiadczeniem w wysylce do japonii. Za posrednictwem Poczty polskiej, przesylki exspresowej wyslalam dwie paczki. Jedna dotarla, druga nie. Mozliwe ze powodem byl balagan swiateczny (paczki wyslane w okresie swiat bozonarodzeniowych). Paczka szla okolo 2 tyg. O drugiej zaginionej nikt nic nie wiedzial mimo ze miala byc rejestrowana ( jak przy poleconym ) Dlatego teraz zawsze wysylam za posrednictwem EMS Pocztex Przesylka drozej kosztuje, ceny zaczynaja sie od 100 zl ( jest to cena w przedziale za 0-1 kg ) ale mam mozliwosc sledzenia przesylki przez link na stronie Pocztexu ( takze za granica Japonska ) i taka przesylka idzie okolo 3 dni roboczych. Drogo ale warto tak wysylac przedmioty o duzej wartosci. Nie "zagubia" sie i dojda na czas. A klient dla swuetego spokoju bedzie mogl zawsze sprawdzic gdzie znajduje sie przesylka. Pozdrawiam
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań