Przelew bankowy

ac_matti7
Użytkownik
Witam. Mam problem z przelewem pieniędzy na konto bankowe do CHIN, chodzi o to że, numer konta bankowego jest za krótki, byłem dzisiaj na poczcie i tak mi powiedzieli, pisałem do gościa i powiedział że jest to prawidłowy numer jego konta bankowego ! Jego dane: my name : fuchenxu bank number: 6013821900049001436 bank name: BANK OF CHINA swift code: BKCHCNBJ400 I co mi poradzicie ? Ciekawi mnie ten SWIT CODE. Dzięki za odpowiedz

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

mareklotocki
Użytkownik
Konto nie musi mieć 26 cyfr. Tak jest w Polsce co nie znaczy że na całym świecie. Poproś go o podanie numeru konta w standardzie IBAN. http://pl.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number A tak BTW to chyba zapłacić przez PayPal'a, masz ochronę.
napisz jemu, że Ty aby zrealizować przelew musisz mieć konto, które ma 26 cyfr, SWIFT jest prawidłowy, bo zawiera nie tylko litery, ale cyfry również ale tak jak kolega napisał, na ebay'u płaci się PayPal'em !!! bo w razie zaginięcia przesyłki lub nie wysłania przez sprzedawcę serwis nie pomoże i nie będzie możliwości odzyskania kasy. Reasumując płacąc PayPal'em masz 100% ochronę, płacąc przelewem tej ochrony już nie ma.
Poradzimy : Płać tylko i wyłącznie przez PayPal ! Płacąc przelewem pozbawiasz się ochrony, innymi słowy jak sprzedawca okaże się nie uczciwy, możesz pomachać kasie na do widzenia
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań