Prowizje i oplaty

ellie-szafa
Użytkownik
Witajcie, szukam , szukam i jakos nie moge znalezc nic o oplatach i prowizjach pobieranych za wystawienie i sprzedaz przedmiotow, moze ktos mnie oswieci gdzie to moge znalezc.... znalazlam cos na stronie glownej ze teraz jest za darmo, ale zadnych szczegolow jak dlugo itp, pozdrawiam wszystkich wielbicieli Ebayu (3letni staz na angielskim).Ula

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

bahet78
Użytkownik
mam nadzieję że allegro dostanie konkretnego kopa w tyłek, bo ich opłaty już dawno przerosły kwestie zarobkowe, a stały sie uciążliwym haraczem. Mam też nadzieję że ebay będzie (jak już wejdą opłaty, oby jak najdłużej było za friko!) przynajmniej połowę tańszy niż allegro - bo to będzie skrajnie do wytrzymania.
www_guarana_pl
Użytkownik
narazie jest tak , jak dlugo nikt nie wie, i dobrze 0 oplaty i prowizii
yachoo_in_poland
Użytkownik
na konferencji padło stwierdzenie że czas promocji jest nieograniczony lub do odwolania obecnie wszystko za darmo
tpieczka
Użytkownik
bo na razie jest za friko więc po co maja już straszyć. ale nie mogą podskoczyć wyżej allegro z cenami. Poza tym coś mi sie nie podoba w tej polskiej edycji ebaya, na UK jest wszystko jakoś lepiej :)) ale pewnie to przyzwyczajenie
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań