Problem z wypłatami z konta PAYPAL na osobiste konto bankowe w Polsce

Mam taki problem-chce wypłacić/przelać kase z Paypal(troche sprzedałam i chce teraz te pieniądze mieć na moim Polskim koncie )na moje konto (w tym przypadku mBank) Wpisuje wszystko poprawnie czyli Imie ,Nazwisko i Nazwe banku, a ciągle mi wyskakuje ,że pobrana zostanie 30 zł za tą operacje (bo podobno wpisuje inne dane??? jakie inne dane! przecież wiem jak sie nazywam i w jakim banku mam konto) ,a przecież prawidłowo do 500 zł powinna być pobrana opłata 5 zł! O co chodzi?Jestem raczej kumata ,a to mnie przytłacza,bo wszystko robie jak trzeba-HELPPPPPPPPPPP!!!

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (7)

Odpowiedzi (7)

nie prawda, nie zapłacisz żadnej prowizji
jamuszg
Użytkownik
Mozesz tak zrobic, ale i tak potraca ci z tych 200 zlotych, ktore wplacisz. PayPal pobiera prowizje od pieniedzy, ktore wplywaja na konto Paypal.
Tak, możesz tak zrobić
Podczepie się pod temat. Czy jak mam np 300 zł na paypalu i chce przelać za darmo, nie płacać 5 zł, to mogę przelać z banku 200 zł na paypal i potem całość spowrotem do banku ? Nie trace gdzieś w międzyczasie trochę pieniędzy ? Bo waluta się nie przelicza na inną.
5186ewa
Użytkownik
Jeśli okazałoby się że podasz błędne dane to wtedy dopiero PayPal obciąży Cię kwotą operacji własnie 30zł. A jeśli jesteś pewien danych to spokojnie rób przelew.
Tak, tak- wpisuje wszystko tak jak należy i dalej mam płacić 30 zł!Dzizys
od 500 zł jest przelew za darmo, do 500 zł kosztuje 5 zł a wpisujesze IBAN przed numerem konta czyli PL ?
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań