Problem z przesyłką z USA

Opłaciłam wygraną aukcję 27.03.2008, następnego dnia paczka została wysłana z USA USPS Priority Mail International i do tej pory jej nie otrzymałam.To już 40 dni . Mam nr tej przesyłki rozpoczynający się na LC. Dzwoniłam do pocztowego centrum śledzenia przesyłek , do urzędów celnych i nikt nic nie wie, przesyłki nie ma. Powiedziano mi , że przesyłki zaczynające się na LC nigdzie nie są monitorowane. Sprzedawca z USA stwierdził, że paczkę wysłał od razu(i taka informacja jest na stronie USPS) i nie obchodzi go co dalej. Co robić? Gdzie szukać? Czy ktoś spotkał się z tak długim oczekiwaniem na przesyłkę priorytetową ze Stanów?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (6)

Odpowiedzi (6)

1.sprawdz poprawnosc numeru, popros sprzedaewce o sprawdzenie poprawnosci - najlepiej popros go o skan dowodu nadania. wpisz numer w okienko bez spacji. wpisz go na stronie pocztexu 2. nadawca powinien reklamowac na poczcie, jesli nie jest juz za pozno telefon: 1-800-222-1811 3. otworz spor natychmiast
Mam podobna sytuacje. Przesyłka nie doszła otworzyłam spór, sprzedający zapewnia że wysłał. Numer przesyłki LC 317 0000 85 US nie wyświetla się tutaj http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do Czy wiadomo pod jaki numer zadzwonic u nas w Polsce i szukac tej przesyłki?
widze ze otworzyles wiec teraz trzeba czekac na decyzje Paypala. Zobacz na stronie aukcyjnej jakiego rodzaju zabezpieczeniom podlegasz ze strony Paypala.
pozostaje ci otworzyc spor
Na stronie Pocztexu jest wpis - Brak informacji dla przesyłki. A na stronie USPS " Status: Acceptance. No further information is available for this item.". Nr przesyłki LC195678322US. Otworzyłam spór. Ale sprzedawca pisze, że paczkę wysłał i nic nie może zrobić. Jeśli paczka gdzieś zaginęła czy wtedy Paypal zwraca pieniądze?
co pisze jak wystukasz na stronie pocztexu? a co pisze na stronie USPS? Podaj ten numer tutaj jesli mozesz. Otworz spor jesli przed uplywem 60 dni jej nie otrzymasz.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań