PayPal w Polsce :sprawy techniczne:

timsqc
Użytkownik
Witam Jeżeli PayPal ruszy w Polsce to z jakimi bankami będzie mugł działac ? I czy wogule ruszy w Polsce ? Chciałbym wreszcie miec swobode w kupowaniu i sprzedawaniu jaką daje PayPal ! Dziękuję i Pozdrawiam Tim

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (10)

Odpowiedzi (10)

paweldaw
Użytkownik
z zeby nie bylo watpliwosci przesylam link https://www.allpay.us/s2p/ --- Pozdrawiam: PAwel Dawidowski
paweldaw
Użytkownik
Szczeze mowiac nie wiem czemu tak podnosicie glos o paypala... z Polski mozna placic chociazby przez allpay. --- Pozdrawiam: Pawel Dawidowski
www_guarana_pl
Użytkownik
paypal podal w marcu wniosek do banku centr.
noongate
Użytkownik
ja sie pytam Paypala o dzialanie w Polsce od lat, ale te fiuty zawsze odpowiadaja to samo....
miras_123
Użytkownik
Pisałem maila do PayPal z tym pytaniem, ale odpowiedzieli mi, "We sincerely appreciate your interest in becoming a PayPal member. Unfortunately, we are not yet providing services for the country or territories in question. Establishing our service in each new country or territory involves complex changes due to different regulations. We hope to be expanding our availability, however, due to the complexities of global expansion, we cannot give a timetable for this. We are working hard and look forward to expanding our services to additional countries in the future. At this time, membership is available to residents of the following countries: *Anguilla *Argentina *Australia *Austria *Belgium *Brazil *Canada *Chile *China *Costa Rica *Denmark *Dominican Republic *Ecuador *Finland *France *Germany *Greece *Hong Kong *Iceland *India *Ireland *Israel *Italy *Jamaica *Japan *Luxembourg *Malaysia *Mexico *Monaco *Netherlands *New Zealand *Norway *Portugal *Singapore *South Korea *Spain *Sweden *Switzerland *Taiwan * Thailand *Turkey *United Kingdom *Uruguay *Venezuela Membership is available to residents of the following non-U.S. territories: *Guadeloupe *French Guiana *Martinique *Reunion Visit https://www.paypal.com/ and click the 'PayPal Worldwide' link in the upper right corner of the page for more information on non-U.S. availability. I understand your frustration regarding this matter and apologize for any inconvenience it might have caused you. Sincerely, Melaine PayPal Community Support PayPal, an eBay Company" Cokolwiek by to nieznaczyło:D
yachoo_in_poland
Użytkownik
z którą trzeba sie zwracać to szefostwa naszej bankowosci w Polsce PayPal wyraził już chęć wstapienia do Polski Polecam czytanie www.nbp.pl
lipczyk
Użytkownik
Czy ktoś zna szacowana date uruchomienia systemu PayPal? Tak a propos tematu, to poczytalem w internecie i wielu z internautow uwaza ze kupowanie z zagranicy jest bez sensu... ale jak dobrze zbadac sprawe to osobiscie przelicajac clo, wysylke itd. to mozna kupic rzecz tam (np. USA) za ok. 550 zł ktora u nas jest warta 900-1000 zł ... wiec mysle ze sie opłaca 🙂
Tak jak wiekshosc użytkowników Ebay jako jednego serwisu doczekałem sie wkońcu Polskiej edycji.Czekam także na Polski Paypal bo tak jak wiekszość uważam że my jako Polsak i Polacy otworzymy sie na Świat i pokażemy że co nasze Polskie to nie gorsze od Światowego !!! JeanVanGerard
tpieczka
Użytkownik
pytanie czy ktos z usa będzie chciał tu coś sprzedawać ponieważ koszta wysyłki są zazwyczaj ogromne poza tym cło itd. A raczej czy komuś sie bedzie oplacało kupować. a paypal by sie faktycznie przydał bo teraz za duzo traci sie na prowizje robiac przelewy do PP.
janek891
Użytkownik
Pay Pal musi być dostepny bo w jaki sposób bedza mogli uzytkownicy z USA tutaj sprzedawac? mysle ze Mbank, Inteligo i WBK beda to glowne banki dostepne w Pay Pal. pzdr
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań