PayPal nie tak rózowy jak myślelismy

1717maryjane
Użytkownik
witam ma takie nurtujace mnie pytanie: pomijając to że strasznie nas oszukuja na przewalutowaniu i kursie przy tym reklamując sie bardzo jacy to oni darmowi sa (reklama która wmawia ze sa praktycznie darmowi a w rzeczywistości jak sie weźmie wszystkie opłaty związane z korzystaniem to na paypalu trtaci sie nawet 1/5 lub 1/7 ceny towaru )chciałbym sie zapytac dlaczego PayPal po wpływie na konto automatycznie mi przewalutowuje na polski PLN pomimo że główną walute jaką mam ustawiona jest euro i dolar,ja nie chciałem przewalutowania moze chiałem wpłacic na rachunek gdzies w starej uni i tertaz musiał bym znów płacić za przewalutowanie czy ich działania sa zgodne z prawem troche sie naczytałem o oszustwach paypala i znikającyh pieniadzach ludziom z konta?? przy czym zawsze do konta loguje sie przez pyapal .com Drugie pytanie jak zrobić aby mi tego nie wymieniali co zrobic aby pieniadze mi w euro zostawały ?? zaznaczam że walute mam chyba na euro nastawioną ?? Powoli ujawniaja sie wszystkei czarne strony paypala zaczynam watpic w ten serwis pomimo wielu jego plusów garśc minusów przechyla szale znacznie na ich niekorzyść to jest tylko moje prywatne zdanie 1717maryjane
Pokaż cały temat
1717maryjane
Użytkownik
aha czyli jak jakbym miał nastawione "odpowiednio" euro to by mi tych 2,5% nie naliczyli?? Nie wiem co powiedzieć ale jak patrzyłem mam nastawione dwie waluty aktywne euro i dolary ,reszta jest nieaktywna miejsce gdzie jest polskie pisze nieaktywne ,byc może to samowolka??i co ja ma myslec sobi eo PP? ogólnie dzieki za odpowiedź.Pozdrawiam
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań