Płatność za shiping

krzysiekpulkowski
Użytkownik
Nie wiem ile zapłacić za przesyłkę, gdyż nie jest określona kwota. Sprzedający pisze, że wysyła tylko na terenie USA. Tam określona jest płatność za przesyłkę na wysokości 10$, ale wiem, że to mało za wysyłkę do Polski. Nie chcę zapłacić za przedmiot, zanim nie będzie określona oplata za przeyłkę i pewność jej dostania. Co mam zrobić. napisałem do sprzedawcy prośbę o określenie kosztów przesyłki, lecz nie otrzymałem odpowiedzi.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Nie licytuj, do otrzymania odpowiedzi. Po skończeniu aukcji możesz zostać niemile zaskoczony ceną wysyłki. Nieuczciwy sprzedawca w takim przypadku może narzucić każdą kwotę.
przemas123
Użytkownik
I uważaj na jeszcze jedno. JEŻELI uzyskasz odpowiedź od tego sprzedawcy to upewnij się, ze dokładnie taką samą kwotę umieści później na wezwaniu do zapłaty. Spotkałem się z tym, ze sprzedawca w Stanach, w odpowiedzi na mojego maila odnośnie kosztów wysyłki, podał kwotę a na "invoice" powiększył ją o kolejne dolarki. Pozdrawiam p.s. Osobiście nie liczyłbym na odpowiedź skoro zaznaczył, ze wysyła tylko na terenie USA.
Obawiam sie ze nie otrzymasz odpowiedzi. Wielu sprzedawcow piszac ze wysylaja tylko tu czy tam pisza to powaznie i rzadko zmieniaja zasady. Znajdz takiego ktory wysyla. Malo to ich...
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay