Kupujący nie otrzymał przesyłki.

mareklotocki
Użytkownik
Witam, sprzedałem przedmiot i wysłałem go do Włoch. Kupujący wybrał zwykły list, nie rejestrowany. Codziennie pyta kiedy dostanie swoją przesyłkę. Co mam zrobić jako sprzedający jeżeli kupujący jej nie dostanie. Czy mam oddać pieniądze? Co jeżeli kupujący ją otrzymał a pisze że tak się nie stało?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

wiesz co nie wiem czy rzeczywiście Włosi są kombinatorami, ja w ciągu 3 lat wysłałem do Włoch kilka setek listów ale poleconych i priorytetowych, żadna jak do tej pory nie zaginęła poczta włoska jest jedną z nielicznych, która rejestruje paczki, listy i łatwo jest sprawdzić gdzie się znajduje a nawet jak odebrał paczkę to Ty nie masz potwierdzenia i nie masz jak udowodnić jak nawet nie oddasz pieniędzy,, a kupujący otworzy spór na PP to odrazu zablokuje jego pieniądze na Twoim koncie, a jak nie masz żadnych środków, to zwróci się do Twojego banku. licz się z tym, że możesz otrzymać negatywa
no cóż, wg tego, co pisali juz tutaj wczesniej, włosi lubia kombinowac. byc moze otrzymal przedmiot i chce wyludzic kase z powrotem jesli placil paypalem. w sumie nie masz jak udowodnic ze wyslales przesylke...
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań