Jesli minelo 45dni od zaplaty...

fresh_op
Użytkownik
Witam. 24go kwietnia 2009 kupilem oprogramowanie myslac , ze jest oryginalne(ladnie zapakowane w fabryczne pudelko,ksiazeczka - wszystko wygladalo jak prawdziwe). Czytajac duzo artykulow w internecie o podrobkach postanowilem sie zwrocic do biura obslugi producenta tego oprogramowania z prosba o sprawdzenie legalnosci podaj nr seryjny. Niestety powiedziano mi , ze nie jest prawdziwa wersja i ze mam sie skontaktowac ze sprzedawca w sprawie zwrotu. Chodzi o to , ze ten przedmiot nabylem okolo 9 miesiecy temu wiec minal juz dawno termin 45dni na otwarcie sporu na paypalu. Dodam ,ze posiadam wszystkie mejle z ebaya(wraz z nazwiskiem i adresem sprzedawcy) dotyczace wygranej i kupna przedmiotu oraz z paypala swiadczace o zaplacie. Sprzedajacy nadal ma swoje konto na ebayu , ale widze ze juz chyba od ponad pol roku nie zawiera zadnych tranzakcji. Czy jedyna i ostatnia deska ratunku jest zgloszenie sprawy na policje? Ps. Jestem w Anglii i korzystam z ebay.co.uk , a sprzedawca jest Anglikiem.. Z gory dziekuje, Grzegorz Chwastyk

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

pozostaje tylko policja a jesli to firma to jeszcze BBB czy jego odpowiednik w UK.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań