Faktura za zakup

ivonne_p
Użytkownik
Witam, Planuję dokonywać zakupów na zagranicznym eBayu (np.anglia), jestem zarejestrowana jako firma. Moje pytanie i wątpliwości dotyczą FAKTUR. Czy jesli zakupię przedmiot od osoby prywatnej dostanę na to fakturę, którą będę mogła wykorzystać do celów księgowych??? Czy ktoś może mi pomóc??? Jak wygląda ta sprawa ? bo wiem że jakieś faktury się otrzymuje... Pozdrawiam ivonne_p

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

forumyabe
Użytkownik
osoby prywatne nie wystawiaja rachunku, faktury. Musisz kupic rowniez od firmy. Chyba ze wystarczy E-Mail z ebay jako faktura.
ivonne_p
Użytkownik
Stamps222 nie zrozumiałeś mnie... planuję kupować przedmioty jako firma od m.in. od osób prywatnych i mam pytanie czy ta faktura/rachunek co przychodzi na e-mail po dokananiu licytacji czy można ją wykorzystać do celów księgowych ? Dopiero planuję rozpocząć działalność na ebayu głównie zagranicznym i nie wiem jak ta faktura wygląda i czy przede wszystkim można ją potraktować jako dokument zakupu i rozliczyć księgowo... czy gdzieś mogę zobaczyć przykładowy taki rachunek zakupu???
Po zalogowaniu do Ebay mozesz wydrukowac zestawiwnia iles czasu wstecz - to samo na Paypal. Nie wiem czy na Ebay ale na Paypal mozesz sciagnac plik wg. wybranych kryteriow.
ivonne_p
Użytkownik
Właśnie nie wiem jak wygląda ta faktura przychodząca z eBay... czy mogę gdzieś przykładową podejrzeć ?
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań