Podróbki

andrzejj4750
Użytkownik
Witam, w jaki sposób można zgłosić ( poinformować ), że dany przedmiot wystawiany na aukcji jest falsyfikatem ( podróbką )? Sprawa jest pilna. Pozdrawiam
Pokaż cały temat
Tylko sporadycznie  są wyłapywane podrobione rzeczy na ebay Niemcy  i USA, tylko przez kupującego .Zobaczymy co na to odpiszą wielkie Firmy Zegarmistrzowskie .
Trzeba działać bo za niedługo juz nic nie sprzedamy orginalnego , bo ceny na orginał obniżą się na równi z fake watches . To tylko od nas zależy ile będzie od nas zgłoszeń na oszustów.
Więc moja prośba do wszystkich  wyławiać oszustów i zgłaszać na ebay, jak to się nagłośni to może szybciej zrobią na ebay blokady  na podrobione rzeczy .
 
Piszę to do wszystkich znawców zegarków i kolekcjonerów z całego świata , aby wszyscy zgłaszali i blokowali fake watch aukcje na ebay . Jeśli będzie dużo zgłoszeń napewno nas usłyszą.
 
Moja aukcja z numerami  tych co podrabiają  zegarki fake watches  została usunięta  z ebay !!!!!! . Dostałem informację pisemną z ebay Polska i ebay Niemiecy  . Ukraina może nadal wszystko podrabiać i sprzedawać .  To nie funkcjonuje zgłoś oszusta  na ebay .
 
 Aukcja została usunięta z serwisu eBay/Naruszenie warunków aukcji 

Dziękuję za ponowny kontakt.

 

rozumiem, iż czujesz się pokrzywdzony i uważasz, ze zostałeś za ostro potraktowany, jednak zasady są takie same dla wszystkich i dostępne na stronach Pomocy.

 

W przypadku produktów podrobionych sugeruję bezpośredni kontakt z przedstawicielami danej marki, aby tego typu zgłoszenia przychodziły do eBay od posiadacza praw własności intelektualnej poprzez program VeRO.

Gdy zweryfikowany Posiadacz praw prześle nam podpisane, oświadczenie z wiarygodną informacją, że określony przedmiot narusza jego prawa autorskie, znak towarowy lub inne prawa własności intelektualnej, jesteśmy prawnie zobowiązani do usunięcia wskazanej aukcji.  

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań