Anulowana sprzedaz po 25 godzinach od zakonczenia licytacji

Witam, kupilam na aukcji ebay drogi przedmiot. Za wzgledu na ponaglenia ze strony sprzedawcy od wlasciwie samego momentu od zakonczenia licytacji (platnosc przelew), zaczelam sie zastanawiac czy to uczciwy sprzedawca (100% pozytywow ale w wiekszosci jako kupujacy, male kwoty, 54 transakcje z czego tylko 10 w ostatnim roku). Poprosilam o zmiane platnosci na paypal i otrzymalam nowa fakture do zaplaty z wiekszym kosztem ale adres wysylki byl na inny kraj niz ten gdzie prosilam wysylke (uzgodnione ze sprzedawca). Nie moglam zaplacic przez paypal po zmianie kraju na wlasciwy. Po 10 godzinach od otrzymania faktury na platnosc paypal i po 25 godzinach od zakonczenia licytacji - sprzedawca alulowal aukcje i opisal przy przedmiocie sprawe z komentarzem, ze niby nie chcialam zaplacic za przedmiot. Sprzedawca wyslal mi tez maila ze przedmiot sprzedal komus innemu. Z regulaminu eBay wynika, ze mam 4 dni na dokonanie platnosci za zlicytowany przedmiot. Zalezy mi na przedmiocie z tej licytacji, co moge zrobic w teju sytuacji?

Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz.

Pokaż cały temat

Podejrzane. Moze uniknales oszustwa.

 

Nie zmusisz sprzedawcy do sprzedazy jesli nie chce. Poszukaj gdzies indziej. Nie on jedyny. Wystaw negatywa, oczywiscie.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań