Blokada na wystawianie mimo prawidłowego salda - konsultacja

beautifulmum.eu
Użytkownik
Witam, jestem z lekka zniesmaczona postawą eBay. Pytanie załozyłam, bowiem chciałam skomfrontować problem z innymi, wiecej sprzedającymi w serwisie. Dodam, ze po dwóch odpowiedziach konsultantów niemal szlag mnie trafił, bowiem zaden z nich: 1. nie przeczytał do końca emaila 2. wklei skopiowany regulamin, który nic nie wniósł do problemu 3. nie napisano o co chodzi. Płace comiesiecznie, w terminie faktury na co najmniej 400Euro, i taka "zlewka". Ale do rzeczy: Jak w tytule nieszczesnego tematu, mam od 5 dniu blok. na wystawianie nowych aukcji. Zawsze przy saldzie do 240Euro mogłam nowe wystawiać, po przekroczeniu z automatu regulowałam. Teraz przy saldzie 150Euro nic nie mogę wystawić. Z fakturami nie zalegam (juz mam nadpłate). Dowcipna jedna konsultantka napisała, iż blokade z automatu nakłada eBay przy przekroczonym saldzie 240Euro. To nic ze moim emailu było podgubione i powiększone moje aktualne saldo... Po co czytać~! Konsultanci mają to gdzieś, mnie się aukcje kończą, klientki z Niemiec pytają o terminy dostępności.... Moje pytanie jest takie, czy ktoś z Państwa sprzedających "masowo" ma podobny problem ostatnio? Pozdrawiam, monika salamon myslałam ze roboty w BOK pracują tylko w Allegro....

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań