Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Konto narusza zasady ? co zrobić ebay.de

aWitam, otrzymałem taki komunikat podczas wystawiania aukcji, Wygląda na to, że jest problem z tą ofertą.Niestety, wydaje się, że to konto narusza nasze zasady, zgodnie z którymi musisz przestrzegać niemieckich przepisów podatkowych, dlatego ogranicz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 135 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

Jak w temacie molestuje mnie klient, że nie może zapłacić przez PayPal bo mu nie przyjmuje płatności. Dziwne bo inni nie mają tego problemu.Prosi mnie abym udostępnił płatnośc kartą kredytową. Jednak jak ustawię na chwilę tą opcję zniknie batychmiast...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 655 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Brak sprzedaży na Ebay.de

Mam prośbę do doświadczonych sprzedawców. Posiadam świeże konto na ebay.pl. Na jesieni wystawiłem lampy na ebay.de mając zerową ilość opinii i oczywiście sprzedaż też była zerowa. To jestem w stanie zrozumieć, że dla niemieckiego klienta, polskie kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie na ebay.de a ebay.pl

Mam pytanie, jak zrobić lepiej, jeżeli chcę sprzedawać towary z Polski do Niemiec.1. Czy lepiej mieć konto na ebay.pl i wystawiać towary na ebay.de?2. czy lepiej mieć konto na ebay.de i tam wystawiać aukcje? Czy w ogóle można z Polskim Nipem zarejest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący rezygnuje z zakupu, eBay nie oddaje prowizji od sprzedaży

Dzień dobry, Kupujący z DE rezygnuje z zakupu (nie odbiera paczki bo twierdzi, że towar jest uszkodzony - nie robi zdjęć dowodowych, nie spisuje protokołu szkody - muszę wierzyć na słowo) eBay z PayPal blokują mi kase po czym rostrzygają spór na korz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limity na ebay.de

Witajcie, Jak wiadomo na międzynarodowy ebay jest ograniczenie 100 przedmiotów w ciągu miesiąca. Ja wystawiłem 2 aukcje po 10 przedmiotów (co daj 20 ) i nie mogę nic więcej wystawić... pytanie dlaczego?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1249 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de - konto firmowe

Witam ! Chciałem prosić o poradę w kilku kwestiach dotyczących założenia konta firmowego na ebay.de bo sporo roznych informacji znajduje ...: 1. mam konto firmowe na ebay.pl. czy moge wystawic aukcje na ebay.de z polskim nip-em ? Czy musze miec zarej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 563 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przewalutowanie PayPal z EUR na PLN

Cześć! Czytałem już wiele podobnych tematów, ale chciałbym zapytać o płatności.Czy da się wystawić z ebay.pl przedmioty w walucie EUR ?Mam wystawione przedmioty w PLN, ale czy jeśli ktoś coś u mnie kupi to czy mam opcję,aby ebay przelewał kwotę w wal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 308 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brexit a VAT na przesyłki handlowe niskiej wartości

Mam pytanie w związku z Brexitem i VAT-em na towary wysyłane z Polski do UK, po ich zakupieniu na portalu eBay przez brytyjskich klientów.Oto garść wiadomości opublikowanych 23 12 2020 na stronie https://www.poczta-polska.pl/brexit-zmiany-w-nadawaniu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 195 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

vat eu

Sprzedawcy z UE osiągający roczne obroty powyżej 10 000 EUR z całości sprzedaży międzynarodowej w ramach UE, będą musieli naliczać podatek VAT obwiązujący w kraju, do którego wysyłają towar.Jak interpretujecie te oświadczenie bedąc na ryczałcie, nie ...

Nie da się zamawiać z Polski?

Próbowałem wybrać kraj. Kiedy wybrałem "Poland" automatycznie przełączało mnie z powrotem na USA. EDIT: po wybraniu dowolnego innego kraju, nie było problemu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Usuwanie komentarzy

WitamKupiłem pewiem przedmiot na zagranicznym serwisie ( w niemczech) i zapłaciłem od razuSprzedawca zwlekał z wysyłką ponad 3 tygodnie, załozyłem spór na ebay, dopiero po interwencji serwisu ebay sprzedawca wysłał do mnie przesyłkę.Po ponad miesiacu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Shipping by logistics

I do not know how to do it, because I do dropshipping and I do not know how to do it without shipping from aliexpress, etc. Only through logistics. I plan to sell clothes.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cena wysyłki rozna do UE i do USA

Witamjak moge ustalić na jednej aukcji inna cene wysyłki danego przedmiotu do UE a inna do USA ? mam tylko opcje "usluga wysyłki za granice" gdzie do wyboru mam "świat" albo "UE + Wielka Brytania" Niestety musze miec zupełnie inna cene wysyłki do UE ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań