Usuwanie komentarzy

Witam

Kupiłem pewiem przedmiot na zagranicznym serwisie ( w niemczech) i zapłaciłem od razu

Sprzedawca zwlekał z wysyłką ponad 3 tygodnie, załozyłem spór na ebay, dopiero po interwencji serwisu ebay sprzedawca wysłał do mnie przesyłkę.

Po ponad miesiacu dostałem przesyłkę ,bez żadnych wytłumaczeń skąd taka zwłoka jedynie z pretensjami ,że śmiałem sie upominać przez serwis Ebay.

Wystawiłem stosowny komentarz opisując ,że na przesyłkę czekałem ponad miesiac i że dopiero po interwencji serwisu ją wysłał.

Po otrzymaniu komentarza sprzedawca po raz kolejny miał pretensje ,że jak mogłem mu wystawić taki komentarz.

wysłał mi formularz o zmianę opinii na który nie przystałem i podtrzymałem moje stanowisko.

Po kilku dniach komentarz został usunięty.

Napisałem do serwisu Ebay.pl a odezwał mi sie ebay.de z krótką lekceważącą odpowiedzią "Że mam być wyrozumiały dla ich decyzji ".

Odpisałem żeby odpowiedzieli w sposób rzetelny , to dostałem odpowiedź " że musieli go usunąć "

Zastanawia mnie jedno w jakim celu są wystawiane opinie skoro i tak są usuwane?

Czy wystawianie opinii negatywnych jest zarezerwowane jedynie dla użytkowników z zagranicznych serwisów?

 

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Usuwanie komentarzy

Właśnie też mnie to zastanawia. Ja mam taką sytuację ostatnio. Wysyłałam przedmiot do Maroka. Kupujący wyobrażał sobie, że przedmiot będzie u niego chyba już w ciągu tygodnia. Wyliczenie Ebay było, że przedmiot do końca grudnia ma być dostarczony. W międzyczasie dostałam kilka wiadomości od kupującego, że jestem naciągaczem, oszustem i gram na zwłokę, bo to niemożliwe żeby tak długo czekać na dostawę i że mam już mu zwrócić pieniądze. I teraz choćbym komentarzem chciała ostrzec innych sprzedawców, przed tym kupującym, to się nie da, bo przedmiot został finalnie dostarczony przed czasem i niby wszystko ok...ale jednak niesmak pozostał. Oczywiście pisałam do Ebay w tej sprawie, że otrzymuję od kupującego takie wiadomości itd. ale cóż, nic z tego nie wynikło...

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź