Brak sprzedaży na Ebay.de

Mam prośbę do doświadczonych sprzedawców. Posiadam świeże konto na ebay.pl. Na jesieni wystawiłem lampy na ebay.de mając zerową ilość opinii i oczywiście sprzedaż też była zerowa. To jestem w stanie zrozumieć, że dla niemieckiego klienta, polskie konto z zerową historią jest ryzykowne. Od grudnia zacząłem handel prodktami cyfrowymi na polskim ebay-u nazbierałem już 30 pozytywnych opinii lecz sprzedaż na ebay.de jest nadal zerowa. Wejść jest sporo, cena, myślę, nie jest za wysoka a sprzedaż stoi zupełnie. Co prawda mój niemiecki nie jest zbyt dobry i może jest gdzieś problem w tłumaczeniu. Może mam za mało gwiazdek? Sam już nie wiem.

Tu są dwie moje aukcje:

https://www.ebay.de/itm/402633091444

https://www.ebay.de/itm/402625352687

Jakby mógł ktoś mądrzejszy ode mnie zerknąć co robię nie tak będę bardzo wdzięczny. 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Brak sprzedaży na Ebay.de

moze zrób promocję na te lampy na początek aby uzbierac komentarze z tych konkretnie transakcji i wygenerowac historie sprzedazy, zaoferuj bezplatna dostawe , obie te rzeczy powinny zwiekszyc widocznosc ofert i twoja wiarygodnosc

 

co do opisu wypunktowalbym najwazniejsze cechy itp zamiast tych zdan ktorych nie chce sie czytac

 

wybierz / zrob ciekawsze zdjecia + dodaj ikonografiki jak robia to konkurenci w ofertach wyswietlanych jako propozycje w twojej 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Brak sprzedaży na Ebay.de

moze zrób promocję na te lampy na początek aby uzbierac komentarze z tych konkretnie transakcji i wygenerowac historie sprzedazy, zaoferuj bezplatna dostawe , obie te rzeczy powinny zwiekszyc widocznosc ofert i twoja wiarygodnosc

 

co do opisu wypunktowalbym najwazniejsze cechy itp zamiast tych zdan ktorych nie chce sie czytac

 

wybierz / zrob ciekawsze zdjecia + dodaj ikonografiki jak robia to konkurenci w ofertach wyswietlanych jako propozycje w twojej 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź