anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

Jak w temacie molestuje mnie klient, że nie może zapłacić przez PayPal bo mu nie przyjmuje płatności. Dziwne bo inni nie mają tego problemu.

Prosi mnie abym udostępnił płatnośc kartą kredytową. Jednak jak ustawię na chwilę tą opcję zniknie batychmiastowa płatność.

Także bezpieczne to czy nie ? Udostępnić ?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

nie udostępniaj,to się nie sprawdza,to są kombinatorzy,paypalem można bez problemu płacić kartą

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

No właśnie. Prze chwilą na tej aukcji dokonano zakupów i klienci nie mieli z płatnością PayPal kłopotu.
On twierdzi, że PayPal nie przyjmuje mu karty.
Także jak mu zależy na zakupie niech dzwoni do PayPal lub swojego banku i sprawdzi czy coś ma na karcie choć nie takie coś bo 300 €
Dzięki za sugestie.
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Przepraszam za nie ale masz spore doświadczenie.
Od czego zależy bezpłatna ilość wystawień. Co miesiąc inaczej na ebay.de inaczej na ebay.com. Raz jest ich 50 tu 50 tam raz więcej raz mniej. Nie łapię nie nadążam i nie mam żadnych informacji od czego to zależy. Nie wiem gdzie to można przeanalizować.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

na aukcje z licytacją masz 50 darmowych,nie zależy do od statusu bo na ebay.com mam status złodzieja i oszusta.Na ebay.de teraz dali darmowe  40 kup teraz ale to raczej dla wszystkich power sellerów.Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie,nie przysyłają żadnych informacji o włączeniu lub wyłączeniu darmowego wystawiania

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Udostępnienie płatności kartą kredytową bezpieczne czy nie ?

Mam pytanie zaplacilem karta kredytowa za zakup i pisze ze czeka na realizacje minely juz 4 dni kupowalem inne przedmioty i pieniadze byly pobierane odrazu ?
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź