ebay.de - konto firmowe

Witam !

 

Chciałem prosić o poradę w kilku kwestiach dotyczących założenia konta firmowego na ebay.de bo sporo roznych informacji znajduje ...:

 

1. mam konto firmowe na ebay.pl. czy moge wystawic aukcje na ebay.de z polskim nip-em ? Czy musze miec zarejestrowana firme w niemczech ?

2. jakie sa oplaty miesieczne za korzystanie z ebay.de ? 

 

Orientuje sie ktoś w tej kwestii ? czy podobne zasady dotycza tez ebay.fr ? bo tam tez chciałbym wystawić aukcję

 

artur

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

ebay.de - konto firmowe

1. możesz z poskim nipem na ebayde i innych + wpisz sobie ebay vat za granicąw google

2. opłaty ebay w google i link o opłatach w sprzedaży za granicę

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

ebay.de - konto firmowe

A może rejestracja do VAT EU rozwiąże problemy ???

 

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-rejestracja-przedsiebiorcy-na-potrzeby-vat-ue 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

ebay.de - konto firmowe

Próbowałem sprzedawać na uk i de blokują konto zadając nipu z tych państw... Ktoś ma jakieś rozwiązanie support żąda rejestracji firmy w danym kraju
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

ebay.de - konto firmowe

Witam,

 

mam podobny problem, czy nie jest tak,  że trzeba założyć konto na domenie zgodnej z siedzibą rejestracji swojej firmy? Czyli jeśli mam firmę zarejestrwaną w PL to konto muszę założyć na ebay.pl. Co oczywiście pozwala mi na wystawianie aukcji dostępnych na platformach ebay.de i innych.

Ale jeśli mam firmę zarejestrowaną w PL nie mogę założyć konta i zacząć sprzedawać tylko na Ebay.de?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź