wystawianie na ebay.de a ebay.pl

Mam pytanie, jak zrobić lepiej, jeżeli chcę sprzedawać towary z Polski do Niemiec.

1. Czy lepiej mieć konto na ebay.pl i wystawiać towary na ebay.de?

2. czy lepiej mieć konto na ebay.de i tam wystawiać aukcje?

 

Czy w ogóle można z Polskim Nipem zarejestrować się bez problemu na ebay.de? Czy nie trzeba mieć zarejestrowanego Nip w DE?

 

I czy jak rejestruje się na ebay.de to muszę mieć konto paypal w DE czy może być polskie?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

wystawianie na ebay.de a ebay.pl

Konto najlepiej zalozyc na rodzimym Ebay czyli, w twoim wypadku, na polskim. Otrzymasz wowczas informacje po polsku a takze jest latwiej zweryfikowac konto. Wystawiac mozesz na kazdym ebay uzywajac te same same nick oraz haslo.

 

Jesli masz towar na Niemcy to oczywiscie najlepiej wystawic w Niemczech. Jesli na Ameryke to ebay.com itd

 

Paypal mozesz miec tylko pollski. Po karcie zdetermniuja ze jestes z Polski.

 

Podatki rozliczasz z Polska i potrzebujesz polski NIP. Nie martw sie o Niemcy, mieszkasz w Polsce i tylko polski urzad skarbowy cie dotyczy. Niemcy to Niemcy a Polska to Polska.

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

wystawianie na ebay.de a ebay.pl

wg mnie na poczatek ' konto na ebay.pl i wystawiać towary na ebay.de' a potem kiedy juz zobaczysz jak ebay dziala + co i jak sie sprzedaje mozna myslec o rejestrowaniu kont gdzie indziej. z zerowym dorobkiem czy znajmoscia platformy wszedzie bedzie trudno

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź