Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Faktury od ebay

Witam, Od pół roku otrzymuję od ebay FV brutto, na fakturze jest onformacja, że zawiera ona polski podatek VAT 23% ale nie ma na niej mojego numeru NIP, dlatego księgowa nie może odliczyć mi zapłaconego VAT. Ebay, twierdzi, że nie koryguje faktur, a ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ZWROT PIENIĘDZY - OCZEKUJE

Ponieważ przedmiot wrócił do sprzedawcy z winy firmy kurierskiej, sprawa była także zgłoszona do ebay, i ebay zalecił sprzedawcy zwrot pieniędzy i ponowne zawarcie transakcji. Sprzedawca zwrócił pieniądze, przyszła taka informacja z paypal, ale nie m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 944 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Witam Zakupiłem zegarek na aukcji za kwotę 9 tys.Jak się okazało był to oszust podszywający się pod konto.Aukcja została usunięta przez ebaya.Oszust odziwo zwrócił mi pieniądze na paypala.Nadał też nr przesyłki oczywiście niezgodny.Status zwrotu tran...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 525 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wprowadzenie do sprzedaży ebay.de odpłatnie

WitamZlecę odpłatnie wprowadzenie do sprzedaży na ebay.de (wszystkie zagadnienia i problemy ) interesują mnie tylko profesionalni ludzie z dużą wiedzą.(Najbardziej interesuje mnie sklep na ebay.de , własne kategorie widoczne w aukcji , tłumaczenie op...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 254 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay kleinzegen

Witam wczoraj zbanowano moje konto na eBay klainzagen Niby z bezpieczeństwa. Założyłem nowe chcę dodać ogłoszenie i pisze normalnie że do dwóch min się pojawi i dziś patrzę nie ma go nadal i mam tak ciągle. O co chodzi? Da się jakoś od tego odwołać b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 146 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowane konto - prosze o pomoc

Witam, jestem nowym użytkownikiem serwisu eBay, 4.10.2020 wygrałem aukcje o numerze 09-05842-12756, dokonałem zapłaty, na dane konta które podał sprzedawca, pieniądze otrzymał w dniu 06.10.2020. Co też potwierdził sprzedawca. Nie wiem dlaczego moje k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 910 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jaki przewoźnik obecnie dostarcza przesyłki z Francji?

Mam problem z dostarczeniem do mnie przesyłki. Adres jest prawidłowy, bo cały czas jestem w kontakcie ze sprzedawcą, natomiast na trackingu mam informację:30 września godz. 15:28: Adres dostawy jest niekompletny i nie możemy dostarczyć ci przesyłki. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Western Union - czy warto? proszę o wasze opinie

Witam Chciałbym się was zapytać, jakie macie doświadczenia z Western Union.Czy po pierwsze jest to opłacalne?jakie sa opłaty za przelewy? Od razu powiem, o co chodzi.Jedna osoba, którą znam nie posiada i nie chce posiadać konta PayPal z pewnych wzglę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1605 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Witam. Pierwszy raz coś kupowałem na ebay i mam problem ponieważ sprzedający poprosił o anulowanie transakcji. Za przedmiot zapalcilem poprzez paypal. Sprzedający otworzył prośbę o anulowanie transakcji z powodu mojego rozmyślenia się (chociaż on sam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3296 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru

Kupiłem na ebay.pl przystawki do gitary, niestety przyszły niezgodne z opisem, po kontakcie ze sprzedawcą mam zwrócić przedmiot, problem na tym że nie mam do wybory takiej opcji. Próbowałem z ebay.de i ebay.uk i tam ten przycisk jest, ale przekierowu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! oszustwo ze Szwecji

Witam,Zamówiłam telefon 11 czerwca 2020 roku za 600 euro od szwedzkiego sprzedawcy, który miał jedną pozytywną opinię z 8 czerwca 2020 roku (sugerowałam się tym, że może założył konto na eBayu tak jak my możemy to zrobić na Allegro i jest uczciwym sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 408 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ograniczone konto paypal

Witam.Chciałam kupić telefon na ebayu za niemałą kwotę, ale aby mieć pewność, że wszystko będzie ok założyłam konto na pay palu. Z mojego konta bankowego przelałam na pay pala potrzebną mi kwotę przelewem błyskawicznym za pośrednictwem Trustly Group....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1892 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania