anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Witam

 

Zakupiłem zegarek na aukcji za kwotę 9 tys.Jak się okazało był to oszust podszywający się pod konto.Aukcja została usunięta przez ebaya.Oszust odziwo zwrócił mi pieniądze na paypala.Nadał też nr przesyłki oczywiście niezgodny.Status zwrotu transakcji na paypalu jest "oczekujący".Kontaktu ze sprzedającym oczywiście nie ma.Nawet nie mogę się z nim skontaktowac poprzez ebaya.Wszystko jest poblokowane.Czytając forum będzie duży problem z odzyskaniem pieniędzy.Od czasu transakcji minęło niecałe 3 dni robocze.Czy ktoś mając status oczekujący otrzymał zwrot na konto paypala lub do banku na kartę?Wiem że jest z tym duży problem.Skoro paypal ma moje pieniądze czemu ich nie zwróci?.Czekanie nie wchodzi w gre bo za duża jest tu kwota. Proszę mi podpowiedzieć czy atakować paypal z grubej rury i zgłaszać sprawę na policje?Sprawę równiez zgłosiłem do banku.Jakieś porady?Czy mam już się pożegnać z kwotą 9 tys? Czekanie w tym wypadku jest chyba dla głupich....

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Sprzedawca jeśli przyjął płatność na Paypal,

 

nie ma "od ręki" dostępu do kasy

 

a jak jest nr przesyłki to niestety - proces się wydłuży - obecnie 1 miesiąc/ 1,5 miesiąca (covid i ograniczenia ilości pracowników )

 

Płatność była z salada konta Paypal  czy z karty kredytowej/debetowej?

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Płatność była z karty debetowej podpiętej pod paypal.Termin doręczenia mija 23.10.Co mogę zrobić po tej dacie?Przesyłka miała być z Polski a okazuje się ze wpisał nr z USPS czyli stany..Najpierw nadał nr przesyłki a potem zwrócił pieniądze. Czyli pozostaje mi czekać?
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Zadzwon natychmiast do banku.

 

Nigdy nie plac debetem zawsze kredytem bo wtedy masz obrone. Debet to jakbys dal komus na ulicy gotowke.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Zgłosiłem reklamacje w banku.Jakie są w ogóle szanse że odzyskam pieniądze?Czy pogodzić się z tą stratą?Paypal oczywiście wyciera ręce.Mówi że zwrot może potrwać 11 dni.W przypadku kiedy bank oszusta odmówi transakcji status będzie miał anulowany.To są generalnie jakieś jaja.Ostatni raz kupuje cokolwiek przez ebay a paypal to złodzieje nie chroniący w żadnym stopniu swojego klienta.
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Dostałem informację od paypala ,że zwrot anulowano.Następnie pojawiła się wiadomość ,że sprzedawca ponownie wysłał zwrot pieniędzy.Jak widać mamy do czynienia z wyrahowanym oszustwem który wie co robić aby nie oddać pieniędzy.Czy oprócz zgłoszenia sprawy w banku mogę jeszcze coś zrobić ?

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Zwrot Pieniędzy z Paypala.Oszustwo

Po mojej długiej interwencji z konsultantką z paypala udało się odzyskać pieniądze.Sprawa została zgłoszona do innego działu i pieniądze się pojawiły.
Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź