anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto - prosze o pomoc

Witam, jestem nowym użytkownikiem serwisu eBay, 4.10.2020 wygrałem aukcje o numerze 09-05842-12756, dokonałem zapłaty, na dane konta które podał sprzedawca, pieniądze otrzymał w dniu 06.10.2020. Co też potwierdził sprzedawca. Nie wiem dlaczego moje konto zostało zablokowane, a ja straciłem możliwość kontaktu ze sprzedającym Proszę o rozwiązanie sprawy, mam potwierdzenie dokonania zapłaty, próbowałem skontaktować się z działem pomocy ale otrzymuje email na maila o treści

"Zawieszenie Twojego konta


Witaj diab-5506,
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie zawieszenia Twojego konta.

Twoje konto zostało zawieszone, gdyż stanowi ryzyko dla serwisu eBay i jego społeczności. Ponieważ eBay jest firmą internetową, a członkowie naszej społeczności są naszymi klientami, musimy dokładnie rozważyć ryzyko związane z dopuszczeniem użytkowników do korzystania z naszej witryny. Od czasu do czasu znajdujemy konta, które wiążą się z niedopuszczalnym poziomem ryzyka i takie konta zostają zawieszone. W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Odwołanie od tej decyzji nie będzie możliwe.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą sprawą.

Pozdrawiamy,

Dział Obsługi Klienta eBay"

Proszę o pomoc
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zablokowane konto - prosze o pomoc

Dodam że w między czasie tj05.10.2020 wystawiłem też przedmiot przez opcje kup teraz, i został ten przedmiot kupiony przez oszusta, który nagabywał mnie ze przelał pieniądze mi na PayPala i żeby mu wysłać już przedmiot i podać numer trackingowy i wtedy otrzymam pieniądze, wysłała mi ta osoba też maila podszywającego się pod serwis eBay, zgłosiłem go do obsługi eBay 06.10.2020 a wczoraj moje konto zostało zablokowane, dodam też że eBay obciążył mnie prowizją

Moje konto to diab-5506, piszę z innego bo konto na którym zakupiłem przedmiot zostało zablokowane. Proszę o pomoc w odzyskaniu konta
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zablokowane konto - prosze o pomoc

Dziękuję za odpowiedź, kontaktując się przez te formularze z automatu dostaje odpowiedź na skrzynkę Twoje konto zostało zawieszone, gdyż stanowi ryzyko dla serwisu eBay i jego społeczności. Ponieważ eBay jest firmą internetową, a członkowie naszej społeczności są naszymi klientami, musimy dokładnie rozważyć ryzyko związane z dopuszczeniem użytkowników do korzystania z naszej witryny. Od czasu do czasu znajdujemy konta, które wiążą się z niedopuszczalnym poziomem ryzyka i takie konta zostają zawieszone. W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Odwołanie od tej decyzji nie będzie możliwe.

Także cudowny ten eBay
Zawieszone konto bez możliwości kontaktu ze sprzedającym

Spróbuję jeszcze skontaktować się po 5 dniach od sprzedaży przez formularz że nie dostałem pieniędzy od kupującego

I spróbuję jeszcze napisać do tej patologicznej platformy z innego konta

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zablokowane konto - prosze o pomoc

Sprobuj znalezc reprezentanta Ebay na Facebooku.

W obecnych czasach szczegolnie jest to najskuteczniejsza droga do Homo Sapiensa.

Komputery sa juz wszedzie.....  tylko nie na Facebooku, jeszcze... (moze dlatego ze nie maja twarzy)

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź