ograniczone konto paypal

Witam.

Chciałam kupić telefon na ebayu za niemałą kwotę, ale aby mieć pewność, że wszystko będzie ok założyłam konto na pay palu. Z mojego konta bankowego przelałam na pay pala potrzebną mi kwotę przelewem błyskawicznym za pośrednictwem Trustly Group. Przeszłam do płatności przedmiotu po kilku próbach przelew czekał na potwierdzenie, jednak płatność nie doszła do skutku i nie zapłaciłam za przedmiot, gdyż okazało się, że pay pal ograniczył mi konto. Nie mogę wypłacić pieniędzy ani nawet zapłacić za telefon, który chciałam kupić (aukcji już nie ma). Kontaktowałam się z pay palem poprzez ten mail wecare@paypal.com, mimo to konto nie zostało odblokowane. Pay pal chce abym wysłała im zdjęcie dowodu osobistego, paszportu albo numeru transakcji (ale przecież do niej nie doszło). Boję się, że jeśli wyślę im moje dane osobowe moje pieniądze z konta znikną lub wezmą na moje nazwisko kredyt. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

ograniczone konto paypal

Jestes nowa uzytkowniczka i po raz pierwszy przelalas pieniadze. Paypal jest zobowiazany potwierdzic twoja tozsamosc..

Pieniedzy Paypal nie zabierze, kredytu taz nie wezmie. Jak tylko wyslesz wymaganee zdjecie konto zostanie odblokowane. 

 

Aby uzywac Paypal niekoniecznie trzeba konto doladowac. Starczy podpiac do konta Paypal karte kredytowa, debetowa lub konto bankowe.

 

 

 

Uzyj  aktywnych linkow na stronie pod tym linkiem (Nie wysylaj zdjecia ani danych przez email ani przez linki w email. Jedyna droga to zalogowanie sie wystukujac w okienku przegladarki : www.paypal.pl

 

https://www.paypal.com/pl/smarthelp/article/czym-jest-program-identyfikacji-klienta-paypal-(cip)-faq...

 

 

Cytat :

"W jaki sposób mogę podać potrzebne informacje?

Po zalogowaniu się do swojego konta PayPal u góry strony po prawej stronie pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie tożsamości. Informacje te możesz również wysłać za pośrednictwem Centrum rozstrzygania w sekcji Pomoc na koncie PayPal, klikając przycisk Potwierdź swoje dane.

Aby dowiedzieć się, jak zweryfikować konto PayPal, zaloguj się i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Aby zaktualizować informacje o właścicielu faktycznym lub zarządzie, kliknij tutaj.

Gdy wykonasz te czynności i dostarczysz nam potrzebne informacje, zweryfikujemy Twoje konto, a o wyniku poinformujemy Cię w wiadomości e-mail.

Zapoznaj się z pełną listą akceptowanych dokumentów tutaj "

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

ograniczone konto paypal

Jestes nowa uzytkowniczka i po raz pierwszy przelalas pieniadze. Paypal jest zobowiazany potwierdzic twoja tozsamosc..

Pieniedzy Paypal nie zabierze, kredytu taz nie wezmie. Jak tylko wyslesz wymaganee zdjecie konto zostanie odblokowane. 

 

Aby uzywac Paypal niekoniecznie trzeba konto doladowac. Starczy podpiac do konta Paypal karte kredytowa, debetowa lub konto bankowe.

 

 

 

Uzyj  aktywnych linkow na stronie pod tym linkiem (Nie wysylaj zdjecia ani danych przez email ani przez linki w email. Jedyna droga to zalogowanie sie wystukujac w okienku przegladarki : www.paypal.pl

 

https://www.paypal.com/pl/smarthelp/article/czym-jest-program-identyfikacji-klienta-paypal-(cip)-faq...

 

 

Cytat :

"W jaki sposób mogę podać potrzebne informacje?

Po zalogowaniu się do swojego konta PayPal u góry strony po prawej stronie pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie tożsamości. Informacje te możesz również wysłać za pośrednictwem Centrum rozstrzygania w sekcji Pomoc na koncie PayPal, klikając przycisk Potwierdź swoje dane.

Aby dowiedzieć się, jak zweryfikować konto PayPal, zaloguj się i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Aby zaktualizować informacje o właścicielu faktycznym lub zarządzie, kliknij tutaj.

Gdy wykonasz te czynności i dostarczysz nam potrzebne informacje, zweryfikujemy Twoje konto, a o wyniku poinformujemy Cię w wiadomości e-mail.

Zapoznaj się z pełną listą akceptowanych dokumentów tutaj "

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź