Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

warianty w dziale wędkarstwo nie występuje ?

Witam. Potrzebuje sprzedawać produkt z polski za posrednictwem ebay.pl do Niemiec na niemiecką strone ebay.de. Dział Wędkarstwo sport nie wystepuje w wariantach i nie moge zrobić roznych kolorów jednego produktu. Czy jest sens w takim razie mieć kont...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zainicjowano platnosc

Witam serdecznieMam problem z ebay mianowicie sprzedalam najpierw 1 lalke pani zainicjowala platnosc pojawil sie status:ze kasa pojawi sie za kilkanascie dni na konciePani kupujaca twierdzi ze ja mam cos zaakceptowac tyle ze nje mam pojevia co:(Napis...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 443 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

ebay.co.uk - usuniecie negatywnego komentarza

Witam. Chcialem sie zapytac czy da sie cos zrobic w sprawie negatywnego komentarza jaki otrzymalem od kupujacego w ramach odwetu za inny negatyw, ktory ja wystawilem jemu rok temu? Chodzi o to, ze przesylka nie doszla do kupujacego(lub moze nie chcia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2570 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

Taki wpis z automatu serwuje nam e-bay. Totalna bzdura w połączeniu z Pocztą Polską, która wszystkie podawane terminy ignoruje.Jak wiemy nawet w stosunku do Polski nie przestrzegają terminów.Co dopiero do zagranicy.Miałam już problemy z przesyłkami c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 323 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polityka e-bay.

Jak działa monitoring na stronach e-bay? Ano jak chce. Już miałam problemy kilka miesięcy temu, jak zaczął pokazywać mi nieznane strony po angielsku, nieznanej mi firmy. Pisałam za wczasu, bo się bałam reklamacji. Poprawili i udało się.Od wczoraj wid...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Roliczanie płatności w EURO na ZŁ

Witam,Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie odnośnie sprzedazy na ebay.de Sprzedaję na ebay.de PRODUKT A za 800 EURO, i w payPal przychodzi mi kwota 800 EURO - Prowizja na konto PAyPal. I teraz jak przeliczyć na ZŁ, kwotę która przyszła na kont...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 419 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep ebay.de i co.uk

Witam wszystkich,Zaczynam handel na Ebay.de. Konto firmowe, mam opłacone i podpisane wszystkie eko-sprawy: recykling, utylizacja elektrośmieci... itp.Proszę o informację, czy jeśli będę chciała założyć konto na Ebay.co.uk, to muszę mieć takie same zg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 452 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

E-bay nie traktuje wszystkich nacji tak samo.

Jest to smutne, ale doświadczyłam innego traktowania przez e-bay użytkowników z Polski, a inaczej z innych krajów. Jeśli spór o niedostarczenie przesyłki, bo utknęła na granicy Polska – UK i monitoring się tam urwał, wytoczył Anglik, to natychmiast e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 314 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal zablokował mi część środków

Witam, Sprzedałem kilka przedmiotów na ebay.de i klienci wpłacałi mi pieniądze na firmowe konto paypal.Została mi zablokowana spora część waluty w EURO gdzie mam napisane "POTRĄCONE" "Sprzedawca nie spełnia standardów obsługi eBay" O co chodzi ? Jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

1. Jeśli sprzedaję produkty na ebay.pl to widzą je kupujący korzystający z ebay.co.uk? Zacząłem się rejestrować na ebay.co.uk, ale mnie przerzuciło na ebay.pl. Pewnie z powodu polskiego adresu firmy. 2. Czy trzeba "przenieść się" na ebay.com? Z góry ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak sprzedaży mimo wyświetleń aukcji.

Cześć wszystkim.Sprzedaje już na innych platformach z powodzeniem i postanowiłem wejść na ebay. Używam podobnych opisów i zdjęć więc to raczej nie jest kwestia mało atrakcyjnej oferty.Jak u was wyglada konwersja z wyświetleń aukcji? Mam aukcje które ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 466 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak wybrać odpowiednią wysyłkę na ebay.com

Dzień dobry Chciałbym spróbować sprzedaży części samochodowych na ebay.com.Przesyłki w formie zwykłego listu (części są bardzo małe).Pierwszy problem na jaki trafilem, to jak wybrać przesyłkę. Są tam opcje pocztowe chyba z USA, jak zaznaczyć wysyłkę ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 873 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze kupującym i decyzja ebay

kupujący z Francji,według eBay,ponoć zły adres ale adres ten sam co był u kupującego,przesyłka znikła.zlozylam reklamację na poczcie,okazało się że gość odebrał przesyłkę,ale eBay utrzymuje dalej ze kupujący ma rację,i w plecy kasa,złodziejstwo i tyl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 322 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

WitamOd razu bardzo przepraszam jeżeli był już jakiś podobny temat rozwiązujący ten problem ale jestem nowh na ebay i jeszcze się tego nie doszukałem. Mam pytanie założyłem konto na PL ebay, i chce teraz wystawić przedmiot( grę starą w PL ciężko to s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 475 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań