Sklep ebay.de i co.uk

Witam wszystkich,
Zaczynam handel na Ebay.de. Konto firmowe, mam opłacone i podpisane wszystkie eko-sprawy: recykling, utylizacja elektrośmieci... itp.
Proszę o informację, czy jeśli będę chciała założyć konto na Ebay.co.uk, to muszę mieć takie same zgłoszenia/umowy...itp jak w przypadku wysyłki na Niemcy?
Szukam informacji i nic takiego nie mogę znaleźć.
Czy przy rejestracji wystarczy podać dane firmy, połączyć konto z PayPal i można działać?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Sklep ebay.de i co.uk

He he to tam trzeba miec takie kwity aby sprzedawać 🙂

Fajnie 

A te elektrosmieci później można kupic na paletach albo solo na alledrogo 🙂

Fikcja oszustwo i ... 

 

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

Niestety, ale jest to wymagane i regulowane sprawem.
W każdym razie nie tego dotyczył mój post 🙂

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

A moze sprzedawaj na ebay.com gdzie za niewielka oplata jest widocznosc aukcji na ebay w UK.

 

Na Ebay.com nie ma tej papierkowej roboty. Sprzedawca koncentruje sie tylko na sprzedawaniu.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

Właśnie o to mi chodzi 🙂
Czy na ebay.com lub na ebay.co.uk można sprzedawać bez takiej "papierkowej roboty" jak na ebay.de?
Czy bez problemu mogę się rejestrować i sprzedawać, bez zmartwienia, że zaraz będą jakies problemy, że nie mam jakieś umowy o recykling lub innych rzeczy....

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

Sprzedaje od kilku lat na Ebay.com moje aukcje są widoczne na Ebay.de, ale nie widzę ich na Ebay.uk

Co ciekawe sprzedaje swój towar po cały świecie (nie mam zbyt dużej sprzedaży), ale nikt do tej pory nie kupił z Niemiec.

Natomiast nie widać mnie na Ebay. uk a najwięcej sprzedaje na wyspy. O co tu chodzi?

Zstanawiałem sie ostatnio, czy nie zrobić jakiegoś kolejnego ruchu w sprzedaży do tych dwóch krajów, ale w tej sytuacji jestem bardzo ostrożny z decyzjami.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

Na Ebay.uk zmieniłem lokalizacje przedmiotu z  domyślnej na U.E. i przedmioty pojawiły się.
Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Sklep ebay.de i co.uk

E-bay musi odejść.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź