Problem ze kupującym i decyzja ebay

kupujący z Francji,według eBay,ponoć zły adres ale adres ten sam co był u kupującego,przesyłka znikła.zlozylam reklamację na poczcie,okazało się że gość odebrał przesyłkę,ale eBay utrzymuje dalej ze kupujący ma rację,i w plecy kasa,złodziejstwo i tyle,taka ochrona to żart,i ignorancja sprzedającego mimo dowodów
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Problem ze kupującym i decyzja ebay

poczta poczta ale czy na sledzeniu poczty pokazuje ze odebral?  Jesli nie to przegrane ale jesli pokazuje to sie odwolaj od decyzji - jest do tego przycisk czy link w emailu od ebay lub po zalogowaniu na stronie sporu.

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Problem ze kupującym i decyzja ebay

tak na śledzeniu przesyłki też jest że dostarczona,ponownie napisałam do nich i otrzymałam znowu to 

Bonjour Cher membre ,

Je suis Jihad et c'est avec plaisir que je prends en charge votre demande concernant l'objet n°401926196833.

Nous avons examiné les détails de ce litige et de la contestation supplémentaire. Nous avons décidé de maintenir notre décision initiale.

 

Nous constatons que vous avez déjà soumis une contestation dans le cadre de ce litige. Les résultats de cette contestation vous ont été communiqués.

 

Nous pouvons accepter une seule contestation par litige dans les 30 jours suivant sa clôture. Aucune autre contestation ne pourra être examinée dans le cadre de ce litige.

 

Cette réponse n'est peut-être pas celle que vous attendiez, mais j'espère que ces informations auront permis de clarifier notre décision.

 

to jest nie poważne,co ja mam robić dla mnie 100zł to dużo

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Problem ze kupującym i decyzja ebay

witam ponownie,czy jest ktos mi w stanie pomoc,a nie ze pisze do ebay i ciagle dostaje po francusku ta samą regułke,zabrano mi 100zł mimo że przesyłka wysłana i odebrana,a wpiera mi sie że zły adres a adres był ten sam co podany przez kupujacego

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Problem ze kupującym i decyzja ebay

Jako Polka stoisz na przegranej pozycji w każdym sporze. E-bay toleruje tylko władców świata z pewnych krajów. Ja dziś straciłam 80 zł, bo Anglik napisał 1 zdanie, że w 13 dni nie dostał przesyłki. Masa dokumentów i dowodów nic nie daje.

Najśmieszniejsze jest to, że e-bay pisze - zbadamy sprawę w 48 godzin damy znać, a za 5 minut piszą, że zbadali i uznają dalej zwrot kasy za prawidłowy.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Problem ze kupującym i decyzja ebay

Dokładnie tak samo traktują mnie,mimo że w śledzeniu przesyłki widać że odebrał,dostałam również pismo od poczty po złożeniu reklamacji,że przesyłkę odebrał i dalej nic
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Problem ze kupującym i decyzja ebay

Mało tego zabierają po jednym zdaniu kupującego z Pay Pal całą zapłatę. Zostajemy bez towaru i pieniędzy. Potem zabierają prowizję 10% ci demokraci z e-bay.

Oni nas Polaków chcą uczyć praworządności, a sami okradają z pieniędzy za coś do czego nie doszło. Bo jak może być uznana sprzedaż, gdzie sprzedawca nie ma towaru i kasy. Za co więc e-bay ma prowizję, skoro sam anuluje sprzedaż ?

I to wszystko robią nam Amerykanie w EU i to nam niejako obywatelom tejże EU.

Nie ma na to bata. Kto założy o te małe grosze sparwę w Luksemburgu, jak się cwaniacko obstawiaja, aby uniknąć kary.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź