anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

Witam

Od razu bardzo przepraszam jeżeli był już jakiś podobny temat rozwiązujący ten problem ale jestem nowh na ebay i jeszcze się tego nie doszukałem.

 

Mam pytanie założyłem konto na PL ebay, i chce teraz wystawić przedmiot( grę starą w PL ciężko to sprzedać najlepiej na zagranicznym Ebay) np na Angielskim lub Amerykańskim Ebay. Czy jest taka możliwość ?? Loguję się normalnie danymi z PL konta na zagraniczne Ebay lecz wszędzie jak chce wystawić przedmiot nie da się wybrać tylko wysyłki zagranicznej bo muszę podać również formę i sposób wysyłki lokalnej... a taka jest niemożliwa bo przecież tam nie mieszkam  ??? Istanieje wogóle możliwość abym wystawił tą grę i była widoczna na innych ebay?? Bo nawet jak wystawiłem w PL ebay to po wpisaniu w wyszukiwarce znajdowało inne te gry z innych krajów a mojej nie...

 

Dziękuje bardzo za pomoc pozdrawiam wszystkich .

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

Najlepiej wlicz koszt wysylki w cene. Kupujacy lubia darmowa wysylke.
Wowczas zacnaczysz ze wysylka darmo.

A jesli nie to wpisz w opisie ze wysylka z Polski w takim a takim czasie.
Z wysylek wybierz przewoznika tak aby koszt pokrywal sie z kosztem wysylki z Polski.

Kupujacy beda tez widzieli ze gra znajduje sie w Polsce wiec nie bedzie nieporozumien

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

wazne, ustaw czas wysylki odpowiednio aby nie mogli otworzyc  sporu za wczesnie

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

ok jakoś sobie poradziłem dałem przesyłkę za free. Lecz teraz moje pytanie dlaczego nie widać po wpisaniu w wynikacj mojej aukcji wystawiłem wczoraj i nic. Ani an PL ebay ani na Ebay.uk ani na Ebay.com , w taki sposób to nikt nie zoabczy mojej aukcji....

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

Na ogół oferty powinny być widoczne w wynikach wyszukiwania w ciągu 24h od wystawienia, ale niekiedy może to potrwać dłużej.

 

https://www.ebay.pl/pages/help/sell/find_listing.html

 

i broń boże nie wysyłaj tego zwykłą przesyłką tylko jakimś kurierem ze śledzeniem i potwierdzeniem odbioru zwłaszcza do usa czy poza eu

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż przedmiotu na zagranicznym Ebay(UK/COM)

Dziśiaj się przekonałam, że żadne potwierdzenie wysłania, nawet z pieczęcią PP i paragonem nie jest istotne. Straciłam 80 zł. Tylko jak wyślesz z potwierdzeniem odbioru i zanim do ciebie ten świstek wróci to e-bay może zamknać spór na korzyść kupującego, jesli zgłosi, że nie dostał. Przedziwne pozaprawne reguły panują niestetey na zachodzie, który chce nas uczyć praworządności.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź